Saunowe środy dla kobiet – modyfikacje

Powoli wyjaśnia się sprawa “saunowych śród dla Pań”:
Dzisiejsza środa jest ostatnim dniem obowiązywania starych zasad, od grudnia środy będą na zmianę: “dla Pań” oraz “dla Par”:

  • 1 i 3 środa miesiąca (nieparzyste środy) -> Sauny tylko dla Pań
  • 2 i 4 środa miesiąca (parzyste środy) -> Sauny tylko dla Par

Jak znam życie to za chwilkę Fala trafi na “tfórczą” interpretacje par (bo czemu para to pani + pan, a nie dwie panie lub dwóch panów), podobnie jak to było w przypadku Nocy Naturystów. Wydaje mi się jest to próba płynnego wygaszenia mało ekonomicznie uzasadnionego pomysłu na “damskie środy”. Przy okazji chyba podkładają się troszkę wojującym gayom i lesbijką ale może o to też chodzi????

2 myśli w temacie “Saunowe środy dla kobiet – modyfikacje”

  1. Podobno mamy równouprawnienie pań ipanów , dlatego nie ma potrzeby by kilka pań się wychylało i robiło sobie z saun własny folwark! Wielu panim najbardziei odpowiadają właśnie środy i nie mogą korzystać z saun choć to uwielbiają, ponadto basen na tych babskich środach tylko traci co było można wyczytać z komunikatu jaki był w szatniach saun w pażdzierniku. Nie wiadomo która pani tak się uparła żeby basen tracił bo ona musi być w saunie osobno czyli bez panów.Takich zwyczajów nie ma w żadnei saunie za granicą a trochę ich widziałem, tam to jest nie do przyjęcia!

  2. Akurat praktycznie w każdej zagranicznej saunie, a przynajmniej niemieckiej są dni tylko dla pań,zazwyczaj właśnie środa..

Możliwość komentowania została wyłączona.