Impreza naturystyczna wersja 2.0

Właśnie do mnie dotarło, że wszędzie napisałem o drugiej edycji Nocy naturystów tylko nie na blogu. Już się poprawiam…

Aquapark FALA Łódź ma zaszczyt zaprosić na drugą imprezę naturystyczną, która odbędzie się 11 października 2008 roku o godzinie 21:00 (po godzinach otwarcia). Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wykupienie biletu wstępu i stosowanie się do zasad panujących wśród naturystów. W celu zapewnienia wysokiego standardu i dbałości o komfort naszych gości impreza jest skierowana do rodzin z dziećmi, par oraz małżeństw.

Impreza potrwa 4 godziny (21:00 – 01:00). W programie przewidziane są zajęcia z AquaAerobicu, dyskoteka przy muzyce prowadzona przez “didźeja” (23:00-01:00), a także korzystanie z saun i części Fala Spa&Wellness (po uprzedniej rezerwacji).

Cena promocyjna biletu wstępu to 45 zł (Hala Basenowa+sauny). Warunkiem skorzystania z promocji jest wpłata pieniędzy na konto Aquaparku do 30 września br. Po tym terminie cena biletu wynosić będzie 65 zł. Dzieci do lat 12 pod opieką rodzica (opiekuna) mają darmowy wstęp. Tych z Państwa, którzy zechcą skorzystać z promocyjnej oferty prosimy o przesyłanie maili z imionami i nazwiskami osób, dla których chcecie Państwo zakupić bilety, na adres: impreza@aquapark.lodz.pl. W mailu zwrotnym otrzymają Państwo numer konta, na które należy dokonać przedpłaty. Po jej uiszczeniu na Państwa adres prześlemy zasady uczestnictwa oraz imienne zaproszenie na imprezę, którego okazanie będzie uprawniało do wejścia na Noc Naturystów.

Rezerwacji masaży i zabiegów w Fala Spa&Wellness należy dokonywać do 30 września pod numerem telefonu: (42) 298 57 02.

Chcielibyśmy wrócić do tradycji, która niegdyś była obecna na „Starej Fali”, gdzie regularnie odbywały się wybory Miss Natura, a naturyści byli jej stałymi gośćmi. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie „Noc Naturystów”. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony.

Więcej informacji na stronie o imprezie naturystycznej w łódzkim Aquaparku

5 myśli w temacie “Impreza naturystyczna wersja 2.0”

  1. w sumie tyle samo co ostatnio 🙂 niby ponad 20 dni do imprezy i 2 tyg do konca września może jeszcze ktoś się zdecyduje. Swoją drogą w świecie saun sporo ludzi ostatnio, gdyby tak wszyscy okazali sie naturystami :)) Ale to jednak w przewadze sami pojedynczy panowie którzy żony zostawili w domu :)) i raczje nie przyjdą z żonami. Cóż pozostaje liczyć na cud frekwencji….
    Ci single by się przydali oj przydaliby się

Możliwość komentowania została wyłączona.