No i po imprezie.

No to jesteśmy po kolejnej imprezie naturystycznej na Fali. Z tego co wiem ogólne odczucie było bardzo pozytywne. Udział wzięło około 200 osób w tym 10 dzieci. Jutro postaram się przeanalizować wyniki ankiet…… Czy na następnej imprezie będą zdjęcia? Jak często będą odbywały się imprezy (bo to że będą kolejne jest chyba dla wszystkich pewne)? Odpowiedzi wkrótce!

6 myśli w temacie “No i po imprezie.”

  1. Było rewelacyjnie, choć w saunach tym razem wyjątkowo było nieco przyciasno.
    Z żoną nie jesteśmy co prawda 100% naturystami ale podobało nam się bardzo.

  2. Ja z żoną też pozytywnie oceniamy imprezę. Tylko apeluję do korzystających z leżaków po saunie. Nie róbcie “rezerwacji ręcznikowej” na cały czas. Inni też mają prawo z tego korzystać. Nie przenośmy tego zwyczaju z plaż w tropikach gdzie my i Rosjanie są z tego znami i obśmiewani.

  3. A ja sie tylko spytam analityków “Fali” kto wymyslil taka impreze w dniu tak waznego meczu Polska-Czechy? liczac nas bylo minus dwie osoby, poniewaz nie mozna byc jednoczesnie na sląsku i w Lodzi.

  4. piłka to śmiech na sali niech sobie te piłkarzyki skończa grać .Załośnie graja te patałachy więc impreza jak najbardziej może się odbywać podczas meczów .Impreza udana .

Możliwość komentowania została wyłączona.