Gorąca zabawa w negliżu – czyli hieny z Expressu Ilustrowanego

W sobotę odbyła się XIV Noc Naturystów. Impreza nie zdążyła się jeszcze zakończyć a na stronie lokalnego łódzkiego szmatławca “Express Ilustrowany” (taka łódzka wersja “Fuckt”u) można było przeczytać pseudo relację z imprezy. Informacje n/t imprezy zaczerpnięto ze strony WWW Aquaparku ale za to, żeby podnieść klikalność “ozdobiono je” zdjęciami i filmem zrobionymi teleobiektywem zza płotu obiektu…. No EI wiele razy starał się udowodnić, że jego poziom oscyluje wokół dna Rowu Mariańskiego ale tym razem postanowił dość głęboko wbić się w muł tam zalegający….. Żenada to jedyne słowo które ciśnie mi się na usta i nadaje się do publicznej prezentacji! Autor publikacji zdaje sobie chyba z tego zdanie bo nie raczył sygnować swojego “artykułu” żadnym podpisem, na “zdjęciach” można się jedynie doszukać malutkiego “copyright tj”. Pod artykułem aż roi się od komentarzy… kilka z nich jest dość sensownych ale niestety znakomita większość swoim poziomem przystaje do poziomu artykułu!
Na kilku początkowych NN okna aquaparku były zasłaniane po to aby uniknąć właśnie takich sytuacji, potem z tego zrezygnowano bo uznano, że są to zbędne koszty a chora “fascynacja golizną” zmniejszyła się na tyle, że nie warto. Jak widać był to błąd. Zawsze znajdzie się jakaś hiena, która pod pretekstem informowania zechce zgarnąć kasę za “wierszówkę/zdjęcia”…..
W reakcji na publikację zdjęć (i filmu) władze Aquaparku wystosowały do EI żądanie usunięcia filmu i zdjęć ze strony “gazety” (i słusznie). Bardziej jednak kuriozalna jest druga część pisma w której żądają również umieszczenia w artykule informacji o tym, że “uczestnictwo osób powyżej 16 roku życia było możliwe jedynie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych”….. Pomijając oczywisty błąd “logiczno/składniowy” (chodziło o osoby nieletnie powyżej 16 roku życia) to dziwi mnie czemu akurat to dla Aquaparku było taki ważne, bo w artykule nie wspomniano nic o uczestnictwie osób nieletnich w imprezie. Jednym słowem po raz kolejny “duch (a raczej TRUP) LPRu i niejakiego Waliszewskiego” (jak duch Lenina) okazał się wiecznie żywy i jeszcze pewnie nie raz da nam o sobie znać.Na forach Naturystycznych trwają dyskusje czy jest to wina Fali czy nie i co należało by z tym zrobić….
A tak już zupełnie “kończąc wątek” to chyba jednak nie jestem w stanie zrozumieć naturystów i ich pędu na “anonimowości”….. Jak “byłbym naturystą” to bym nim był, a nie “jestem naturystą” ale pod warunkiem, że nikt o tym nie wie! Może ktoś mi jest to w stanie wyjaśnić ale obawiam się, że na trzeźwo to tego nie przyswoję 🙂

Jedna myśl w temacie “Gorąca zabawa w negliżu – czyli hieny z Expressu Ilustrowanego”

  1. Dodam, że Aquapark złożył do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienie przestępstwa przez “osoby działające na zlecenie Expresu Ilustrowanego”. Dla dociekliwych (i prokuratury) dodam, że po krótkim googlaniu wyszło mi, że tajemnicy “tj” to w rozwinięciu użytkownik “tjablonski” a jego portfolio (między innymi film z NN na Fali) można znaleźć na stronie PulsPolskiTV.
    Dziwnym trafem na stronie Expresu Ilustrowanego można znaleźć zastępcę redaktora naczelnego (o zupełnie przypadkowo w co nie wątpię) zbieżnie brzmiącym imieniu i nazwisku: Tomasz Jabłoński…. Gdyby ktoś chciał do niego napisać bądź zadzwonić cytuję za stroną EI kontakt: 42-66-59-241, tjablonski@express.lodz.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.