Szansa na tańszy bilet na Falę

Jeśli posiadasz migawkę łódzkiego MPK (dla “nie łodziaków” migawka=bilet miesięczny) to w tym tygodniu masz szansę na tańszy bilet na Falę. Niestety jak zwykle jest haczyk: akcja trwa tylko od poniedziałku do piątku (20-24.09) i dotyczy tylko biletów na basen (a nie na sauny). Mimo wszystko może jednak warto???

Podróżujesz po Łodzi autobusem lub tramwajem – mamy dla Ciebie 50% zniżki na basen!
Od poniedziałku do piątku ( 20 – 24.09) każda osoba, która przyjdzie na Falę z ważnym biletem miesięcznym, otrzyma 50% zniżki na bilety pobytu w Strefie Basenowej :-))) Akcję prowadzimy razem z MPK-Łódź pod hasłem “Z migawką taniej!”. Zatem, porzućcie samochody i zapraszamy na FALĘ.

Jedna myśl w temacie “Szansa na tańszy bilet na Falę”

 1. zaczynają mnie irytować te “promocje” aquaparku, nie nie dlatego że nie są to promocje z prawdziwego zdarzenia, ale dlatego że są robione po dziadosku. Jak mniemam wielki boom na baseny się skończył i wypadałoby przygarnąć innych mieszkańców. No chyba że to akcja w ramach tygodnia zrównoważonego transportu.

  Czemu uważam że po dziadowsku, ano dlatego że coraz częściej zapisy promocyjne składają się z jednej linijki tekstu a resztę stanowią zapisy typu. Z wykluczeniem, nie obowiązuje nie dotyczy nie łączy się, z zastrzeżeniem etc.
  Jak na moje oko cały przekaz marketingowy i promocyjny znika gdzieś w tych zapisach i może prowadzić do przekonania, łe w sumie to mi się nie opłaca z tą migawką iść, czy skorzystać z tej promocji.

  A można zrobić naprawdę sporo fajnych akcji, wielu zaangażowanych Łodzian jeździ na rowerach, to młodzi ludzie pełni pasji, liderzy opinii, gdyby zrobić tydzień, weekend rowerowy.
  Przyjedź na Falę rowerem (musiała by być odpowiednia ilość stojaków) dostaniesz 50% zniżki na każdą atrakcję, Fala kosztowo wiele by nie straciła, a zyski wizerunkowe i pozytywny PR u młodych ludzi ogromny.

  Jeżeli nie można zarobić na basenie, to może warto starać się wytworzyć dobre relacje pozytywną opinię. Fala dalej ma opinię bardzo drogiego miejsca

Możliwość komentowania została wyłączona.