Promocja cenowa w Aquaparku.

Ktoś ostatnio dopytywał się o promocję w Aquaparku. Proszę bardzo: mówisz i masz:

Kup w pakiecie 5 dowolnych biletów do Aquaparku, a dostaniesz na nie 10% rabatu. Zrób prezent sobie lub swoim najbliższym!
To nie wszystko! Im więcej biletów kupisz, tym więcej otrzymasz na nie zniżki:

  • 5 biletów – 10% rabatu
  • 10 biletów – 15% rabatu
  • 20 biletów – 20% rabatu
  • powyżej 50 biletów – 25% rabatu

Pakiety można tworzyć w dowolny sposób spośród biletów dostępnych w Aquaparku Fala Łódź: jedno-, dwu- i trzygodzinnych oraz całodniowych (również z wstępem do Świata Saun)
Wrześniowa promocja biletowa trwa do końca września, a zakupione bilety można wykorzystać do końca kwietnia 2009 roku. Promocyjne rabaty dotyczą również karnetów sezonowych.
Uwaga! Wrześniowa oferta łączy się z innymi promocjami. Członkowie Klubu Fali, którzy zechcą skorzystać z naszej propozycji, zachowują możliwość darmowego wejścia do kompleksu po każdej piątej wizycie.

Najfajniejsze jest to co nie jest napisane, ale co każdy kto się dokładniej wczyta wymyśli sam (a co ja potwierdziłem u Dyrekcji):

  1. Nikt nie twierdzi, że karnety muszą być wykorzystane przez tą samą osobę więc spokojnie możecie umówić się ze znajomymi, kupić większą liczbę karnetów i rozdzielić je między sobą (a 25% zniżki to chyba sporo)
  2. “w bundlu” można kupić dowolne bilety dostępne w aquaparku (a więc również i karnety) i nie muszą one być takiej samej wartości!. Czyli jeśli znajdziecie np. chętnych na 50 biletów godzinnych, a jako 51 kupicie karnet na 90 dni to możecie na nim zaoszczędzić 200zł!

Założyłem już na forum odpowiedni wątek.

3 myśli w temacie “Promocja cenowa w Aquaparku.”

  1. dobre dobre, sam myślałem o karnecie na 90 dni, ale nie byłem pewien czy obejmuje on tez sauny tzn za te 800 pln jest codzienny całodniowe wejscie na fale z saunami czy bez?
    Inna sprawa skąd wziąć 50 chętnych na bilety jednogodzinne 🙂

  2. Są jednak osoby którym ta promocja się podoba. Osobiście widziałem dziś trzech gości (stali bywalcy saun) którzy kupowali 100 różnych biletów!!! Od “pań z kas” dowiedziałem się, że nie jest to przypadek odosobniony! Jeden klient kupił biletów za ponad 4000 złotych!

Możliwość komentowania została wyłączona.