Macie może wolne parę złotych do pożyczenia Fali????

A dokładniej czy macie wolne 51 500 000 złotych (tak słownie pięćdziesiąt jeden milionów pięćset tysięcy złotych)…… Tyle dokładnie chce pożyczyć Aquapark. W zakładce “zamówienia publiczne” Aquaparku pojawiło się ogłoszenie o przetargu na kredyt bankowy na taką sumę. Sądzę, ze większość z Was takiej kasy nie posiada więc można by powiedzieć: co nas to obchodzi. Ogólnie się zgadzam ale interesujące jest przeznaczenie tego kredytu: 49 milionów idzie na spłatę dotychczasowego kredytu zaciągniętego na budowę Aquaparku w banku słoweńskim, ale pozostałe 2,5 miliona złotych w SIWS jest zadeklarowane jako środki które mają posłużyć sfinansowania budowy zjeżdżalni “kamikadze”. I to jest właśnie ta informacja która powinna nas cieszyć: władze Aquaparku nie “usiadły na laurach” po zakończeniu budowy rur ale serio traktują swoje obietnice i myślą o budowie zjeżdżalni typu slide tak jak to było w oryginalnych planach. Brawo, trzymam kciuki za powodzenie. Gdyby jeszcze zostało trochę pieniążków na zrobienie porządku na parkingach……

3 myśli w temacie “Macie może wolne parę złotych do pożyczenia Fali????”

 1. 1) Ja bym się tak nie cieszył bo obecnie mogą mieć gruby problem z otrzymaniem takiego kredytu. A jak to pubilkują na swojej stronie to świadczy o głębokiej desperacji.

  2) Jeżeli uzyskają ten kredyt to marża na nim będzie gruba a to znaczy, że bałbym się o przyszłość (płynność) finansową.
  Przy tych cenach za wejście, wzroście bezrobocia etc. będą mieli ciężko…

  3) kim jest autor tego bloga? zastanawia mnie jak można być aż tak zafascynowanym czymś takim jak najzwyklejszy w świecie aquapark? Dla mnie cały ten blog to sprytny marketing Fali.

 2. Ad1:
  Nie wiem czy będą mieli problem z kredytem czy nie, co do publikacji na stronie: widać, że nie masz pojęcia jak działają spółki budżetowe. Wszystkie podmioty które obowiązuje ustawa o zamówieniach publicznych (a taka jest od czasu wykupienia przez miasto Aquapark) MUSZĄ rozpisywać przetargi na “praktycznie wszystko” i publikować je na swoich stronach WWW.

  Ad2:
  To już chyba problem władz Aquaparku, żeby im się budżet domykał

  Ad3:
  Muszę Cię zasmucić, nici ze spiskowej teorii dziejów. Nie mam nic wspólnego z marketingiem Aquaparku, a co do fascynacji, to jeśli nie jesteś łodzianinem i to takim, który swoje dzieciństwo spędził na starej Fali to rzeczywiście tego nie “poczujesz” i nie zrozumiesz.

 3. Procedury procedurami ale obecnie pożyczyć 50 baniek łatwo nie będzie.
  Więc dla mnie to raczej kiepska wiadomość bo jak im się nie uda to mogą zwyczajnie zbankrutować.

  Ja spędziłem ogrom czasu na Warszawiance, która obecnie ma basen 50m. Więc przynajmniej można popływać.
  Na fali poza saunami (zresztą są rewelacyjne) za wiele dla kogoś dorosłego do robienia to nie ma.
  Nie miałbym ani czasu ani ochoty żeby promować warszawiankę poprzez blog za darmo.

  Ale oczywiście nie wykluczam, że ktoś ma ochotę robić komuś reklamę w ramach hobby.

Możliwość komentowania została wyłączona.