Zwierzę? Ptak? A może…?

Aqua Park Łódź ogłosił w łódzkich przedszkolach konkurs na maskotkę nowej Fali. Na wykonanie prac przedszkolaki mają czas do 10 listopada br.
Jaki przedmiot, zwierzę, czy inny wymyślony stwór będzie reprezentował łódzkie kąpielisko? Zadaniem konkursowym dla przedszkolaków w wieku od 5 do 7 lat jest stworzenie maskotki Aquaparku i jej tożsamości. Wymyślone przez dzieci postaci powinny mieć imię, własną osobowość, konkretne cechy charakteru, a także upodobania. Organizator konkursu Aqua Park „Łódź” dał dzieciom wolną rękę w wykonaniu prac. Maskotka może przybrać dowolną postać oraz być wykonana dowolną techniką.
Dzieci pracowały będą w grupach wiekowych i wspólnie stworzą projekt, który następnie prześlą do organizatora. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w Mikołajki 6 grudnia tego roku. Nagrodą w konkursie jest całodniowy pobyt trzech zwycięskich grup razem w wychowawcą i dyrekcją przedszkola w Aquaparku. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności na specjalnej wystawie po otwarciu Aquaparku.

Więcej szczegółów możecie przeczytać na stronie Aquaparku