Sztuczna grota już nie sztuczna.

Sztuczna grota już nie sztuczna.

Od ostatniego wpisu na temat postępu prac w aquaparku minął ponad miesiąc, warto więc podsumować co zostało zrobione.
Prace nad ogrzewaniem podłogowym zostały zakończone sukcesem, podłoga w kompleksie jest już przyjemnie ciepła co umożliwiło dalsze prowadzenie robót.
Zakończono prace przy wewnętrznych plażach oraz układanie płytek ceramicznych w wewnętrznych basenach, montowane są właśnie elementy oświetlenia. Gotowe do montażu są jacuzzi. W przebieralniach i szatniach zakończono układanie płytek, trwa tzw. biały montaż w natryskach i sanitariatach.
W rejonie basenu z falą oraz basenu o nieregularnych kształtach rozpoczęto montaż sztucznych skał, trwają prace nad sztuczną roślinnością oraz wewnętrznymi zjeżdżalniami. Gotowa jest już sztuczna grota.
W głównej piramidzie wejściowej zakończono budowę wiatrołapu oraz zaplecza gastronomicznego. Bardzo intensywne prace trwają w części SPA.
Korzystając z „w miarę przyzwoitej pogody” do przodu posuwają się roboty przy zewnętrznej części kompleksu: ułożono ponad 3000m2 plaż wokół zewnętrznych basenów, trwają prace nad zewnętrznymi zjeżdżalniami w tym zjeżdżalnią kamikadze.
Zakupiono już ponad 500 leżaków dla gości aquaparku. Po więcej szczegółów oraz zdjęć zapraszam do galerii