Klub saunowicza – zniżki dla miłośników saun.

Klub saunowicza - zniżki dla miłośników saun.

Jeśli jesteście miłośnikami saun na Fali, uczęszczacie na nie często i regularnie Aquapark wprowadził ofertę dla Was: od 18 stycznia 2010 można wstąpić do „Klubu Saunowicza”. Aby otrzymać Kartę Klubową, która uprawnia do 50% rabatu na zakup biletów do Świata Saun należy:

  1. Przy kasie Aquaparku prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy do programu
  2. Wpłacić 2 zł za wydanie Karty Klubu Saunowicza
  3. Opłacić składkę w wysokości 100 zł uprawniającą do zniżki 50% na zakup biletów do Świata Saun przez okres 30 dni (liczony włącznie z dniem opłacenia składki).

Karta klubu uprawnia również do zbierania punktów w Programie dla Stałych klientów Aquaparku.

Jeżeli więc odwiedzacie sauny na Fali częściej niż:

  • 4 razy w miesiącu (w dni powszednie) lub
  • 3 razy w miesiącu (w weekendy)

to zdecydowanie powinniście się tą ofertą zainteresować. Niestety przy mniej regularnym bywaniu na Fali to się po prostu nie opłaca…. (więcej wydamy na „wkład członkowski” niż uzyskamy zniżek na zakup biletu).
Na koniec klika linijek „małym druczkiem”:

  • Ważna zniżka 50% dotyczy wszystkich biletów wstępu do Świata Saun, z wyłączeniem biletów łączonych oraz dopłat minutowych zakupionych przez 30 dni od dnia opłacenia 100 zł składki członkowskiej Klubu Saunowicza włącznie.
  • Zniżka dotyczy wyłącznie pojedynczego biletu zakupionego przez Posiadacza Karty Klubu Saunowicza. Zniżka nie dotyczy zakupu biletów dla osób towarzyszących posiadaczowi Karty Klubu Saunowicza.
  • Opłacania składek członkowskich można dokonywać dowolną ilość razy przedłużając sobie tym samym możliwość korzystania z rabatu.