Miasto wykupi Falę???

Przed chwilą nie oficjalnie dowiedziałem się, że radni podjeli decyzje o wykupie pakietu większościowego w Aquaparku.
Jak będę znał więcej szczegółów to napiszę więcej.

9 myśli w temacie “Miasto wykupi Falę???”

 1. chce wierzyć że będzie dobrze – dla mnie mogło by sie nic nie zmieniać – troche moze ceny, ale jakos daje rade być często.

  Zresztą, będzie dobrze i tego się trzymajmy 🙂

 2. dlaczego miasto ma prowadzić aquapark? w innych miastach sa duze aguaparki ktore po pierszwe wygladaja lepiej niż Fala i chyba nie maja takich problemow finansowych bo i frekwencja jest wieksza; moze miasto powinno poszukac inwestora ktory wie jak prowadzic taki biznes i ma w tym sukcesy; prawde mowiac od poczatku Fala miala pod gore i patrzac na frekwencje musialo sie tak to zakonczyc; oczywiscie nie chce zeby p. Kropownicki decydowal i zarzadzal Fala;

 3. Cisza, bo na razie nic oficjalnego nie mogę powiedzieć (żeby nie zapeszyć). Są już jakieś ustalenia i wyglądają one pozytywnie. Będzie dobrze 🙂

 4. Wczoraj wieczorem byłem na saunach. Dziwna sprawa, jaccuzi nie działało z “powodu przerwy technicznej” chociaż woda była ciepła i coś tam bulgotało. Druga rzecz która mnie zdziwiła to “brak ręczników”. W końcu dostałem dwa, bo swoich nie mieliśmy. Pani twierdziłą, że w weekendy już od dawna nie ma bo pralnia nie dowozi, i tak już podobno jest od miesiąca. Nie wiem czy tak jest, bo ostatnio byłem na nocy naturystów i wiadomo każdy miał swój. Dla mnie to dziwne objawy, jakby nie płacili swoim dostawcom.

  Ale pomimo nie pełnej sprawności obiektu, ceny nie zostały obniżone.

 5. Dla mnie nie jest istotne kto jest właścicielem Fali, jako klient mam nadzieję że standardy które zostały tam wprowadzone co do czystości, obsługi i zasad użytkowania będą utrzymane.

  Mam nadzieję, że Fala nie przejdzie pod zarząd MOSiR’u który doprowadził do ruiny dawną Falę, Olimpię i obecnie pracuje nad zrujnowaniem Wodnego Raju.

  Jednocześnie mam nadzieję, że nowy właściciel i Zarząd wprowadzą rozwiązania cenowe które pozwolą Fali na działanie na wysokim poziomie, a Łodzianom na częstsze bywanie, postuluje wprowadzenie atrakcyjnych cenowo Karnetów wejściowych, które “przywiążą” klientów do Fali na długi czas, a firmie zapewnią przewidywalne zyski.

 6. Prawdą jest że poprzedni Zarząd bardzo słabo działał w zakresie marketingu i dostępności FALI dla szerszego grona gości. Ale jakoś nie wierzę że urzędnicy z Miasta będą lepsi. Oby znalazł się profesjonalny operator, który wie jak prowadzi się taki biznes.

Możliwość komentowania została wyłączona.