Fala – zmiana warty.

Jest już oficjalny komunikat spółki: Fala zmienia właściciela. Miasto dogadało się ze słoweńską firmą Makro 5 i za 17 milionów 750 tysięcy złotych kupuje brakujące do 100% udziały. Na transakcję zgodę musi wyrazić jeszcze Rada Miejska oraz bank który udzielił spółce kredytu na budowę ale wszystko wydaje się na dobrej drodze aby spółka obronną ręką wyszła z kłopotów finansowych. 30 stycznia słoweńskiego prezesa zastąpił powołany na to stanowisko Sławomir Antos, który od wielu lat zajmuje się działalnością spółek kapitałowych ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonowania spółek z udziałem gminy. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora Wydziału Gospodarowania Majątkiem Urzędu Miasta Łodzi. Walne Zgromadzenie Udziałowców nie tylko wybrało nowego szefa firmy, ale zmniejszyło też liczbę członków rady nadzorczej do trzech. Dwoje z nich to przedstawiciele władz Łodzi: Krzysztof Mączkowski, skarbnik miasta i Maria Maciaszczyk, szefowa gabinetu prezydenta. Trzecim członkiem rady jest przedstawiciel firmy Makro 5. Nowy prezes zapowiada bardzo szybkie dokończenie inwestycji, uruchomienie zjeżdżalni i wprowadzenie nowego, bardziej dopasowanego do oczekiwań łodzian, cennika. Dziś miałem okazję go poznać osobiście – sprawia wrażenia sympatycznego i kompetentnego faceta. Pożyjemy zobaczymy: ważne, że widać jakieś światełko w tunelu i nie wygląda ono jak nadjeżdżający pociąg. 🙂

3 myśli w temacie “Fala – zmiana warty.”

  1. bardzo sie ciesze z tej zapowiadanej zmiany cennika! mieszkamy blisko tego parku -na os.mireckiego -i bardzo chetnie bysmy tam czesto chodzili, gdyby nie wysokie ceny przez ktore musimy jezdzic na basen az na teofilow :/ pozdrawiam wszystkich:)

  2. Jestem studentem, na fali byłem raz (gdy była promocja, że drugi bilet gratis)..

    niecierpliwie czekam na zmiany cen, bo obecnie dla mnie jako studenta jest za drogo.. najbardziej interesują mnie sauny, które wychodzą naprawdę drogo, no ale miejmy nadzieje, że niedługo ceny staną się naprawdę bardziej przystępne..

Możliwość komentowania jest wyłączona.