Baseny zewnętrzne na fali prawie otwarte.

Baseny zewnętrzne na fali prawie otwarte.

Taką informacje na dzisiejszej konferencji prasowej przekazał Dyrektor Aquaparku Andrzej Cieślik….Na czym polega prawie? Ano na tym, że Aquapark jest już całkowicie gotowy na przyjęcie gości na części zewnętrznej ale nie otrzymał jeszcze wszystkich potrzebnych zezwoleń. Najistotniejsza z nich jest decyzja Sanepidu który co tydzień bada wodę na wszystkich łódzkich basenach. Ponieważ woda do badania pobierana była w poniedziałek rano czyli zaraz po niedzielnej nawałnicy istnieją pewne obawy, że coś do nich “przywiało”, ale bądźmy dobrej myśli. Nieoficjalnie udało mi się ustalić, że jakaś decyzja Sanepidu ma być znana jutro około południa. Tak więc trzymamy kciuki a tymczasem czasem krótko o tym co znajdziemy w części zewnętrznej aquaparku kiedy zostanie już oddana do użytku:

Część zewnętrzna i wewnętrzna są połączone i stanowią jeden kompleks. Wszystkie baseny są podświetlane tak więc wieczorem wyglądają jeszcze bardziej interesująco niż w dzień!
Na koniec najlepsze: wszystkie te atrakcje dostępne są w cenie normalnego wejścia na basen, aby korzystać z części zewnętrznej lub wewnętrznej nie są potrzebne żadne dodatkowe dopłaty!
Zdjęcia jak zwykle w galerii zdjęć