Powtórka z rozrywki…

Niestety, jak można przeczytać w oficjalnym komunikacie na stronie Fali basen z Falą i zjeżdżalnie są znowu nieczynne. Tym razem już oficjalnie wiemy, że przyczyną jest paskudztwo o nazwie “gronkowiec koagulazododatni”. Miejmy nadzieję, że personel szybko upora się z problemem i opracuje sposoby, żeby podobna sytuacja nie pojawiała się w przyszłości. A do nas wszystkich gorący apel: Myjmy się przed wejściem na basen.

7 myśli w temacie “Powtórka z rozrywki…”

 1. Kochana Dyrekcjo !
  Chyba nie muszę wam mówić, że jeśli tak dalej będzie, to trzeba zwijać żagle…
  Przecież, jeśli co tydzień będzie kilka dni przerwy, to już tylko pracownicy będą się kąpać, bo będą wiedzieli, kiedy przyjść.
  Coś mi się wydaje, choć nie byłem w Fali, a tylko czytałem opinie, że problem leży, poza oczywiście niskim poziomem higieny Polaków, w wadliwym zaprojektowaniu szczegółów. Podobno, prysznice są umieszczone w przejściu i doskonale je widać z korytarza. Mieszanka wybuchająca gronkowcem.
  NATYCHMIAST PRZEBUDOWAć PRYSZNICE !!!
  Zobaczcie np. jak to jest w Sopocie: żeby wejść pod prysznic, trzeba pokonać 2 załomy muru, a poszczególne stanowiska są oddzielone, szklanymi, nieprzezroczystymi parawanami. TO WAżNE ! Wbrew pozorom, nawet dwaj obcy faceci, myjący się nago obok siebie, mogą się krępować (np. nie chcą być posądzeni o homoseksualizm)
  Ja wiem, że to nowy obiekt, ale na pewno da się to szybko przebudować a i obsługa pilnująca, żeby myć CAŁE ciało będzie chyba tańsza niż ciągłe wymiany wody w basenie…
  Z życzeniami rozsądku
  Michał

 2. Ha, kto pamieta jak na Olimpii aby wejsc pod balon trzeba bylo pokazac mokre mydlo ;). Moze tu trzeba taka zasade wprowadzic ??

 3. Ja niestety kolejny raz miałam pecha. 19 marca wybrałiśmy się z mężem na basen i nie weszliśmy bo zarządzono w tym akurat dniu dzień saun tylko dla kobiet, ponownie wybraliśmy się w dniu 21.03 (tym razem spreawdziłam wcześniej na stronie internetowej czy nic się nie dzieje, żeby nie potrzebnie narażać się na stratę pieniędzy na przejazd i na stratę czasu). I mimo tego, jednak spotkała nas niespodzianka. Basen z falą był nieczynny nikt nie chciał powiedzieć z jakiego powodu, mimo że dopytwałam czy to znowu gronkowiec. Niestety za wejście musieliśmy zapłacić normalnie a pracownicy pytani czy mają jakąś rekompenstę dla gości mówili że nic dyrekcja nie zarządziła.

 4. Hmm… to dziwne. Tym razem na stronie WWW fali pojawił się przecież jasny komunikat:

  http://www.aquapark.lodz.pl/module-Hot-action-Szczegoly-ID-26-lang-pl.html

  Dyrekcja Aquaparku „Fala” Łódź z przykrością informuje, że z powodów obecności w wodzie bakterii (gronkowiec koagulazododatni) w piątek 21 marca zamknięty został basen ze sztuczną falą i zjeżdżalnie. Podjęte zostały wszelkie niezbędne kroki w celu usunięcia tej niedogodności.
  Serdecznie przepraszamy wszystkich gości za to utrudnienie. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i cierpliwość. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań aby prace były jak najmniej uciążliwe oraz nie trwały dłużej niż to konieczne.
  Mogą Państwo bezpiecznie korzystać z pozostałych basenów i atrakcji (basenu rekreacyjnego (zdjęcie), brodziku dla dzieci oraz basenu sportowego).
  Za bilet wstępu na halę basenową zapłacą Państwo 50% ceny.
  Za Bilet wstępu do Świata Saun na 3 godziny w tygodniu zapłacą Państwo regularną cenę 55 zł bądź 65 zł w weekend.

  Jeśli rzeczywiście nikt przy kasie nie udzielił Ci informacji o zniżce to może napisz do nich maila bo to ewidentny błąd któregoś z pracowników.

 5. niestety nie masz racji bo stronę sprawdzałam około godz. 10-ej i nic nie pisano o zamknięciu a na basen wchodziliśmy z mężem o godz 11,30 i owszem powiedziano nam że jeden z basenów jest na razie zamknięty, nie wiadomo z jakiego jeszcze powodu. Skasowano nas normalnie czyli po 55 zł ( bo z sauną), a przy wyjściu gdy pytałam o rekompensatę to mi powiedziano w kasie że dyrekcja nic im w tej sprawie nie zarządziła. Pewnie twoje informację pochodzą z późniejszych godzin jak dyrekcja się już ocknęła

Możliwość komentowania została wyłączona.