Noc naturystów w liczbach

Wreszcie znalazłem chwilkę czasu, żeby podsumować imprezę naturystyczną i wypełnione w jej czasie ankiety.
W imprezie wzięło udział około 200 osób w tym 10 dzieci, na poprzedniej imprezie mieliśmy około 100 uczestników co daje 100% wzrost frekwencji.
Ankiety wypełniło prawie 100 osób więc tu też jest to bardzo przyzwoity “uzysk”. Co wynika z ankiet: 50% uczestników pochodziło z “szeroko rozumianego województwa łódzkiego“, druga połowa to osoby przyjezdne i to naprawdę z całego kraju: Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Kielce itp. Jak widać impreza przybiera zdecydowanie ogólnopolski charakter co chyba powinno cieszyć.
Parę innych liczb z ankiety:

Skąd dowiedziałeś się o Nocy Naturystów:

 1. Forum naturystyczne – 45%
 2. Strona WWW Aquaparku – 27,5%
 3. Od znajomych – 10%
 4. Newsletter – 9%
 5. Inne forum – 5%
 6. Gazeta – 5%

Najlepiej oceniane przez Was atrakcje na Fali to oczywiście sauny (35%), jacuzzi (16%) oraz basen z falą (15%).

Średnia ocena jaką wystawiliście personelowi Fali to 4,8 (na 5 możliwych).

Teraz dwa zagadnienia jakie chyba najbardziej mogą zainteresować:

Stosunek do wnoszenie aparatów fotograficznych i robienia zdjęć:

 1. zdjęcia w wydzielonym miejscu i czasie – 43%
 2. całkowity brak zdjęć – 40%
 3. jest mi to całkowicie obojętne – 17%

Jak często powinna odbywać się Noc Naturystów:

 1. 4 razy w roku – 54%
 2. co miesiąc – 22%
 3. co dwa miesiące – 12%
 4. 3 razy w roku – 11%

Wstępne decyzje co do następnej imprezy są następujące: odbędzie się ona w styczniu zaś hasłem przewodnim imprezy będzie: karnawał i bal maskowy, być może uda się również zorganizować body painting. Ustalono również, że podobnie jak na tej imprezie obowiązywał będzie całkowity zakaz spożywania alkoholu. Utrzymujemy również całkowity zakaz fotografowania na imprezie.

4 myśli w temacie “Noc naturystów w liczbach”

 1. Wyniki ankiet mówią same za siebie. Pewnie imprez będzie więcej w okresie “jesienno-zimowym” niż w “letnim” choć takie nagie pływanie pod gwiazdami też mogło by być kuszące……… ale do tak radykalnych działań wszyscy musimy “dojrzeć”…..

 2. Mam nadzieję że jak już stanie do końca wieża i będzie można z niej zjeżdżać, to noc golasów odbedzie się zarówno wewnątrz jaki na zewnątrz ? A może cały dzień naturystyczny, np wczesnym majem albo w kwietniu – słoneczko już grzeje, jak by tylko nie padało choc na zewnętrznych basenach nawet jak pada to jest b przyjemnie …..

  Kroki stają się mniej radykalne wtedy kiedy społeczeństwo bardziej liberalne będzie, a ilość łodzian na N Nocy pokazuje że “target” jest i jest do kogo kierowac tego typu usugi …..

Możliwość komentowania została wyłączona.