Nowości w Aquaparku

Jeśli nie dałeś się zakrzyczeć pieniaczom z różnych forów internetowych lub gazet i pomimo pewnych niedociągnięć podoba Ci się Fala, łódzki Aquapark ma ofertę dla Ciebie
Zostań stałym klientem i czerp z tego korzyści takie jak np.: darmowy bilet po każdej piątej wizycie w aquaparku Fala czy prezent urodzinowy. Przy kasie otrzymasz formularz po którego wypełnieniu zostaniesz stałym klientem; już wkrótce na stronie internetowej aquaparku pojawi się również możliwość wypełnienia takiego “wniosku” online i wydrukowania go, co znakomicie uprości całą procedurę. Polecam bo naprawdę warto.
Aquapark przygotował również drugą niespodziankę: od wtorku 19 lutego na ulicy Piotrkowskiej przy Urzędzie Miasta Łodzi można obejrzeć ponad 200 zdjęć p. Andrzeja Wacha, ukazujących przekształcenie się starego kąpieliska, wspominanego z sentymentem przez wielu łodzian w nowy obiekt “Aquapark Fala Łódź. Wśród fotografii znajdziecie zdjęcia ukazujące świetność „starej Fali” poprzez kolejne etapy budowy nowego kąpieliska aż po fotografie ilustrujące obecny wygląd Aquaparku.
Wystawa potrwa 4 tygodnie do około 15 marca.

Jedna myśl w temacie “Nowości w Aquaparku”

Możliwość komentowania została wyłączona.