XIII Noc Naturystów w rytmie reggae

XIII Noc Naturystów w rytmie reggae

Kolejna XIII już Noc Naturystów odbędzie się 9 marca 2013 w godzinach 21:15-01:30. W programie „to co zwykle”, gry i zabawy w basenie, konkurs malowania ciała (tym razem hasłem przewodnim będzie „Bal w Wenecji”), seanse na saunach w wykonaniu Maćka – saunamajstera. Jednym słowem: po staremu.
Dodatkowo o oprawę muzyczną zadba DJ „Ursek”, który w Strefie Basenowej zagra największe hity w stylu reggae.
Warunki uczestnictwa również bez zmian, pary i znani (polecani) single + „dzieci” od 16 roku życia.
Koszt imprezy:

  1. W przedpłacie cena biletu dla osoby dorosłej to 70 złotych/os., zaś dla osoby powyżej 16 roku życia, które nie ukończyły jeszcze 18 lat 50 złotych/os.. Warunkiem skorzystania z niniejszej oferty jest dokonanie wpłaty na konto Aquaparku Fala do dnia 5.03.2013 roku.
  2. Po 5.03.2013 r. bilety na imprezę można zakupić jedynie w dniu imprezy w kasie Aquaparku Fala w cenie 80 złotych za osobę dorosłą i 60 złotych za osobę od 16 roku życia, która nie ukończyła 18 lat.
  3. Osoby dorosłe i osoby, które mają 16 lat, ale nie ukończyły 18 roku życia kupując bilet całodniowy na basen, do Świata Saun lub bilet łączony basen + sauna mogą dokupić bilet na imprezę w promocyjnej cenie z 50 % rabatem (40 zł/os. dorosła lub 30 zł/os. 16). Bilet ten należy zakupić nie później niż na godzinę przed rozpoczęciem się imprezy (to jest do godziny 20:15). Bilety całodniowe + bilet na imprezę można kupić jedynie w dniu imprezy w kasach Aquaparku.

2 myśli w temacie “XIII Noc Naturystów w rytmie reggae”

  1. Poszukuję chętnej singielki na wspólne wyjście na XIII Noc Naturystów w rytmie reggae lub pary, która poleci moja osobę. Nadmieniam, że brałem udział w tego typu imprezach ale do parku wodnego w Łodzi planuję się wybrac po raz pierwszy a warunkiem wstępu singla jest polecenie. Bardzo proszę o pomoc za co z góry dziękuję. Mój mail to: pawel50111@wp.pl Serdecznie pozdrawiam.

Możliwość komentowania jest wyłączona.