Wielka impreza na zakończenie wakacji, Wielka impreza na zakończenie wakacji, czyli Finał wyborów Miss Fali 2008

Wielka impreza na zakończenie wakacji, 
Wielka impreza na zakończenie wakacji, czyli Finał wyborów Miss Fali 2008

Już 30 sierpnia, w ostatnią sobotę wakacji, odbędzie się Gala Finałowa pierwszych wyborów Miss Fali 2008. Publiczności i jurorom zaprezentują się 22 najpiękniejsze dziewczyny wyłonione podczas eliminacji. Imprezę uświetnią znane gwiazdy polskiej estrady.
Gala Finałowa Konkursu odbędzie się 30 sierpnia (sobota) pomiędzy godziną 14.00 a 17.00. Imprezę poprowadzi znany m.in. z występów w kabarecie „Koń Polski” Stanisław Bożyk. Jury, w którego składzie zasiądzie była Miss Fali Pani Jolanta Całusińska, przyzna 7 tytułów: Miss Fali 2008, I i II Wicemiss, Miss Publiczności, Miss Foto oraz Miss Internetu oraz SMSowej Miss Fali.
O przyznaniu ostatnich dwóch tytułów decydujecie WY. Już od ubiegłego wtorku mogliście za pomocą sms’ów i Internetu głosować na swoje faworytki. Każda ze 155 kandydatek ma więc szansę otrzymać jeden z tytułów i cenne nagrody. Głosowania zakończą się w dniu 29 sierpnia o godzinie 16:00, a laureatki oprócz tytułu Miss Interentu oraz SMSowej Miss Fali, wezmą udział w Finale i będą miały możliwość zdobycia pozostałych tytułów.
Kandydatki zaprezentują się publiczności w trzech odsłonach. Jak na basen przystało, jednym ze strojów, w których zobaczymy finalistki będzie kostium kąpielowy. Świetnej zabawy z pewnością nie zabraknie. Jedną z gwiazd gali będzie Rudi Schuberth znany z przebojów, które do dziś nuci cała Polska „Monika dziewczyna ratownika” czy „Córka rybaka”. Pomiędzy występami poznamy tajniki egzotycznych masaży prezentowanych przez centrum Spa&Wellness Aquaparku Fala. Ogłoszenie werdyktu jury nastąpi kwadrans przed godziną 17.00, a laureatka konkursu odjedzie czerwonym Peugeotem 107. Po zakończeniu części oficjalnej będziemy się bawić przy rytmach r’n’b oraz disco. Publiczności zgromadzonej w Aquaparku zaprezentuje się Kasia Nova, która startowała z piosenką Devil w krajowych eliminacjach do konkursu Eurowizji 2008 w Belgradzie, a jej nowy singiel Broken Wings bije rekordy popularności na listach przebojów tego lata. Gala Finałowa wyborów Miss Fali 2008 jest otwarta dla gości kąpieliska. Aby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu wystarczy jedynie zakupić bilet wstępu do Aquaparku Fala.