Miss Fala 2008 – szczegóły

Miss Fala 2008 - szczegóły

Na stronie o wyborach Miss Fali 2008 pojawił się regulamin, który podaje więcej szczegółów jak wyglądać będzie sam konkurs i jakie są jego zasady. Postaram się je Wam w skrócie przedstawić:

  1. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie dziewczyny które w dniu zgłoszenia do konkursu mają ukończone 18 lat
  2. Konkurs składa się z trzech etapów: etap pierwszy to zgłaszanie się uczestniczek do Expressu Ilustrowanego w dniach 28 lipca – 18 sierpnia, drugi etap to eliminacje przeprowadzone 22 i/lub 23 sierpnia wśród kandydatek, które zgłosiły się do konkursu. Spośród nich zostaną wyłonione 22 finalistki, które wezmą udział w Wielkim Finale rozpocznającym się w sobotę 30 sierpnia o godzinie 14:00 w Aquaparku.
  3. W finale odbędą się 3 prezentacje podczas których dziewczyny wystąpią w: kostiumach kąpielowych, koszulkach firmowych Expressu oraz strojach sportowych.
  4. Przewodniczącym jury będzie Dyrektor Aquaparku pan Andrzej Cieślik, zaś w jego skład wejdą “łódzkie VIPy”
  5. Nagrodą główną jest czerwony Peugot 107
  6. Przewidziane są również wybory Miss Publiczności oraz Miss Internetu ale w tym temacie nie znam jeszcze wszystkich szczegółów, jak tylko je poznam to zaraz postaram się Wam je opisać

Kandydatki jakie dotychczas zgłosiły się do konkursu możecie podziwiać w galerii kandydatek na Miss Fala 2008 na stronie Aquaparku. Galeria ta codziennie powiększa się o nowe zdjęcia. Są one również publikowane w gazecie Express Ilustrowany.

Ja na BLOGu planuje uruchomić głosowanie na “najsympatyczniejszą kandydatkę”. Głosowanie ruszy punktualnie 19 sierpnia o północy.

Jedna myśl w temacie “Miss Fala 2008 – szczegóły”

Możliwość komentowania została wyłączona.