Noc naturystów – szczegóły

Noc naturystów - szczegóły

Tak jak wcześniej wspominałem:

18 kwietnia 2008 w godzinach 20:00-01:00 odbędzie się kolejna edycja Nocy Naturystów:

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wykupienie biletu wstępu i stosowanie się do zasad panujących wśród naturystów. W celu zapewnienia wysokiego standardu i dbałości o komfort naszych gości impreza jest skierowana do rodzin z dziećmi, par oraz małżeństw. Na imprezie mogą pojawić się w wyjątkowym wypadku „single” pod warunkiem, że są oni znani innym uczestnikom forum i osoby uczestniczące w imprezie za nich zaświadczą.
Podobnie jak przy poprzednich imprezach zakazane jest używanie wszelkiej maści aparatów fotograficznych i innych urządzeń rejestrujących.
Na terenie Aquaparku obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu. Osoby znajdujące się pod jego wpływem będą z imprezy usuwane.
Skrupulatniej niż dotychczas będzie przestrzegana zasada „sprawdzania par” więc jeśli macie zaproszenie na dwie osoby a będzie chciała wejść jedna to zostaną Wam zwrócone pieniądze i na imprezę niestety nie wejdziecie. Podobnie ma się sprawa z zakupem biletów w kasie: będą one sprzedawane tylko i wyłącznie parą mieszanym. Jeśli chcecie zabrać ze sobą jakiegoś „nie sparowanego znajomego” proponuję „przedsprzedaż” żeby uniknąć przykrych niespodzianek przy kasie.

Impreza potrwa 5 godzin (20:00 – 01:00). W programie przewidziane są zajęcia dla dzieci Aquafun , zajęcia AquaAerobicu, wspólne gry i zabawy sportowe, a także korzystanie z saun i części Fala Spa&Wellness (po uprzedniej rezerwacji).

Cena promocyjna biletu wstępu to 57 zł (Hala Basenowa+sauny). Warunkiem skorzystania z promocji jest wpłata pieniędzy na konto Aquaparku do 5 kwietnia 2009. Po tym terminie cena biletu wynosić będzie 67 zł. Dzieci do lat 12 pod opieką rodzica (opiekuna) mają darmowy wstęp. Tych z Państwa, którzy zechcą skorzystać z promocyjnej oferty prosimy o przesyłanie maili z imionami i nazwiskami osób, dla których chcecie Państwo zakupić bilety, na adres:impreza@aquapark.lodz.pl. W mailu zwrotnym otrzymają Państwo numer konta, na które należy dokonać przedpłaty. Po jej uiszczeniu na Państwa adres prześlemy zasady uczestnictwa oraz imienne zaproszenie na imprezę, którego okazanie będzie uprawniało do wejścia na Noc Naturystów. Za dopłata 10 zł możliwe jest zakupienie całodniowego biletu upoważniającego do wejścia do Aquaparku (baseny + sauna) już od godziny 09:00 i pozostanie na imprezie.
Ze względu logistycznych nie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedniej liczby ręczników do wypożyczenia w saunach, w związku z tym ręczniki na imprezie NIE BĘDĄ wypożyczane. Prosimy o wzięcie swoich ręczników.

Rezerwacji masaży i zabiegów w Fala Spa&Wellness należy dokonywać do 12 kwietnia 2009 pod numerem telefonu: (42) 688-08-87.

Plan imprezy:

Zajęcia „na basenie”:
20:30 – Aquafun (zajęcia dla dzieci)
21:30 – Gry i zabawy zespołowe na basenie sportowym
22:30 – AquaAerobic
23:30 – Gry i zabawy zespołowe na basenie sportowym
00:45 – „Piętnaście minut dla fotografów” – w wyznaczonym przez organizatorów miejscu

Sesje aromoterapeutyczne w saunach:
21:00, 22:00, 23:00, 00:00

Zwracam uwagę na ostatni element imprezy: od 00:45 do 01:00 dozwolone będzie na basenie fotografowanie więc jeśli ktoś jest uczulony na zdjęcia zalecam wcześniejsze udanie się do szatni.

Parę dodatkowych uwag:

1) Mamy zamiar naprawdę skrupulatnie przestrzegać zasad „par” i CAŁKOWITEGO ZAKAZU ALKOHOLU więc jeśli ktoś się nie może obyć bez procentów to odradzam udział w imprezie, osoby które przed imprezą dla kurażu „walną przed wejściem setę czy dwie” i będzie od nich czuć/widać alkohol będziemy wypraszać z imprezy
2) Celem uniknięcia nie przyjemnych sytuacji „z fotografem” weźcie pod uwagę za kogo „poręczacie”, jeśli chcecie zabrać znajomego bez pary proponuję przed sprzedaż bo może być problem z kupieniem dla niego „z marszu biletu”
3) Zachęcam do dopłacenia 10 zł i wykupienia całodniowego biletu
4) Naparzania będzie organizował Maciek ale jeśli ktoś chce zrobić „konkurencyjne” to zapraszamy

Więcej szczegółów na stronie Aquaparku n/t 4 Nocy Naturystów na Fali i na forum NNS w wątku na temat imprezy.