Nowości, nowości, nowości…..

Dziś garść nowych informacji prosto z Fali:

1) Jak już pewnie wiecie woda w Aquaparku została ponownie zbadana, nie wykryto żadnych bakterii, cały obiekt ponownie jest czynny i gotowy na Wasz przyjęcie.

2) Załoga Fali rozpoczyna przygotowania do lata, w którym oprócz otwarcia zewnętrznych basenów i plaż, otwarte zostaną również tak długo oczekiwane zjeżdżalnie.
W związku z tym wszyscy którzy w ten weekend pojawią się w Aquaparku i wykupią bilet dostaną specjalne zaproszenie na imprezę otwarcia sezonu letniego. Zaproszenie będzie uprawniało do całodniowego pobytu w Aquaparku zarówno w części wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Dodatkowo bilet będzie umożliwiał wzięcie udziału w oficjalnej uroczystości rozpoczęcia sezonu letniego Aquaparku „Fala” z wszystkimi atrakcjami przewidzianymi na ten wyjątkowy dzień. Zaproszenie będą rozdawane tylko w ten weekend (12-13 kwietnia) więc warto pojawić się w sobotę lub niedzielę na Fali! Termin imprezy ma zostać podany w czerwcu.

3) Tak jak już wcześniej zapowiadałem na Fali pojawiły się pontony na których można zjeżdżać z pomarańczowej zjeżdżalni.

4) W brodziku dla dzieci zostały zamontowane dodatkowe zabawki: zamek i mała zjeżdżalnia.

5) Wprowadzono zestawy zajęć wodzie prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów. Najmłodsi goście mogą wziąć udział w zajęciach AquaFun, dorośli w ćwiczeniach AquaAerobicu lub AquaSenior, a dla rodzin przewidziane są zajęcia Rodzic i Dziecko. Zajęcia dostępne są w ramach biletu bez dodatkowych opłat. Więcej szczegółów na temat terminu i rozkładu wodnych zajęć znajdziecie na stronie Aquaparku

6) Dla dzieci wprowadzone zostały zajęcia z nauki pływania, tzw. Akademia Pływania, mające na celu naukę pływania lub doskonalenie posiadanych już umiejętności (zajęcia dodatkowo płatne)

Jak widać nowości jest dużo i czas kiedy basen był przymusowo zamknięty nie został zmarnowany.

Ja wybieram się jutro z dzieciakami i zrobię parę zdjęć, jeśli ktoś ma ochotę zostać uwieczniony to zapraszam! Sądzę, że będę na Fali w godzinach 17-20.

Jedna myśl w temacie “Nowości, nowości, nowości…..”

  1. Mała korekta, wczoraj byłem i okazuje się, że zamek nie stoi w brodziku. Jest to po prostu zamek do zabawy dla dzieci jakie można spotkać w salach zabaw dla dzieci. Szkoda, że nie ma w nim nic wodnego ale dobre i to.

Możliwość komentowania jest wyłączona.