Noc naturystów w Aquaparku

Noc naturystów w Aquaparku

Tak jak część z Was już wie, a reszta się domyśla 7 czerwca na Fali odbędzie się impreza naturystyczna pod tytułem „Noc naturystów”
Oto treść zaproszenia jakie kierownictwo Aquaparku przygotowało dla Was:

Aquapark FALA Łódź ma zaszczyt zaprosić na imprezę naturystyczną, która odbędzie się 7 czerwca 2008 roku o godzinie 22:00 (po godzinach otwarcia). Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wykupienie biletu wstępu i stosowanie się do zasad panujących wśród naturystów. W celu zapewnienia wysokiego standardu i dbałości o komfort naszych gości impreza jest skierowana do rodzin z dziećmi, par oraz małżeństw.

Impreza potrwa 3 godziny (22:00 – 01:00). W programie przewidziane są zajęcia z AquaAerobicu dla dorosłych oraz AquaFun dla dzieci, a także korzystanie z saun i części Fala Spa&Wellness (po uprzedniej rezerwacji).

Cena promocyjna biletu wstępu to 45 zł (Hala Basenowa+sauny). Warunkiem skorzystania z promocji jest wpłata pieniędzy na konto Aquaparku do 27 maja br. Po tym terminie cena biletu wynosić będzie 65 zł. Dzieci do lat 12 pod opieką rodzica (opiekuna) mają darmowy wstęp. Tych z Państwa, którzy zechcą skorzystać z promocyjnej oferty prosimy o przesyłanie maili z imionami i nazwiskami osób, dla których chcecie Państwo zakupić bilety, na adres: impreza@aquapark.lodz.pl. W mailu zwrotnym otrzymają Państwo numer konta, na które należy dokonać przedpłaty. Po jej uiszczeniu na Państwa adres prześlemy zasady uczestnictwa oraz imienne zaproszenie na imprezę, którego okazanie będzie uprawniało do wejścia na Noc Naturystów.

Rezerwacji masaży i zabiegów w Fala Spa&Wellness należy dokonywać do 27 maja pod numerem telefonu: (42) 298 57 02.

Chcielibyśmy wrócić do tradycji, która niegdyś była obecna na „Starej Fali”, gdzie regularnie odbywały się wybory Miss Natura, a naturyści byli jej stałymi gośćmi. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie „Noc Naturystów”. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony.

Aquapark FALA Łódź
www.aquapark.lodz.pl

19 myśli w temacie “Noc naturystów w Aquaparku”

 1. Sprawdźcie swoje skrzynki. Dziś rozesłane zostały maile z numerem konta do wpłaty. Nie zdecydowanych zachęcam do przysłania maili ze zgłoszeniem (impreza@aquapark.lodz.pl). Jeśli ktoś wysłał maila a nie otrzymał potwierdzenia proszę o ponowne wysłanie zgłoszenia lub kontakt ze mną.

 2. Czy obecnie jest duże zainteresowanie imprezą, czy raczej niewielkie, ciekaw jestem ile zgłoszeń wpłynęło? No i jak rozwiązano kwestię wszechobecnego monitoringu?
  Kto wie może wybierzemy się z ciekawości, zwłaszcza że cena w miarę przystępna.

 3. Zgłoszeń jest sporo, a będzie jeszcze więcej bo przujazd zapowiedzieli naturyści z różnych części Polski

 4. Mam dla Was wszystkich bardzo dobrą wiadomość: wczoraj uzyskałem od Dyrekcji ostateczną deklarację, że impreza się odbędzie. Jeśli macie jeszcze jakiś znajomych którzy się wahają to przekonajcie ich do przyjazdu. będzie jeszcze weselej.

  Co do frekwencji: nie mam dokładnych danych (co chwilę się to zmienia) ale wydaje mi się, że będzie co najmniej 90 osób.

 5. hej
  Czy fala już rozsyłała zaproszenia na imprezę, wysłałem kaskę 27 wysłałem pdf z potwierdzeniem wpłaty, ale jeszcze nie dotarło do mnie żadne zaproszenie?

  Martwić się już i w poniedziałek zadzwonić z pytaniem, czy jeszcze nikt nie dostał zaproszenia ?

 6. Muszę porozmawiać z kierownictwem i wtedy zobaczymy, pewnie po wakacjach. Napisz coś więcej: jak było co się podobało/nie podobało, wrażenia innych ludzi itp.

 7. Pozytywne, gdyby nie ta poranna pobudka 😉 Sama impreza bardzo fajna powinny być takie częsciej bo widać było sporo osób z Łodzi, a tym spoza Łodzi też się bardzo podobało więc …. Zamieniłem słówko z menagerem Fali też wydawał się być zadowolony z efektów, liczba 80 osób nie robi dużego wrażenia, ale zważywszy że to 1 raz i biorąc pod uwagę same pozytywne opinie to kolejny raz bankowo będzie więcej osób. Jaka frajda na tych pontonach i trampolinie poskakać 😉 trochę szkoda obsługi ze musiała dłużej zostać, ale nie dawali po sobie poznać że sa zmęczeni więc medal dla nich za to 😉

  Czekamy z psiapsiółką na kolejne takie imprezy + może otworzyć się na singli ?

 8. 😉 podobnie moje spostrzezenia, w świecie saun panowała prawie rodzinna atmosfera.Jak zauważylem to cieszyły sie ogromnym, powodzeniem niektórzy byli pierwszy raz, ale tak sie podobało że, umówiliśmy sie na nastepne wizyty. Co do obsługi uważam na 6z +, pełna kultura
  i wyczucie sytuacji, pogratulować kierownictwu doboru pracownikow. Z singlami, proponowałbym zacząć eksperyment z paniami, tak było na starej fali.

Możliwość komentowania jest wyłączona.