Noc Naturystów „pod ochroną”

Jak donosi nasza lokalna odmiana „Fucktu” – Express Ilustrowany, XV Noc Naturystów „będzie pod specjalnym nadzorem”:

Trzech ochroniarzy w holu oraz dodatkowy dwuosobowy patrol przemieszczający się w samochodzie po parkingu przy obiekcie pojawi się w nocy z soboty na niedzielę w Aquaparku Fala. Jednocześnie Bartosz Rola, prezes spółki zarządzającej placówką, zgłosił się z prośbą do łódzkiej policji, o wzmożenie czujności funkcjonariuszy w tym miejscu i okresie. Na takie kroki zdecydowano się w związku odbywającą się na Fali piętnastą edycją Nocy Naturystów i niewykluczonymi protestami przeciwników tej imprezy.

Dla zapewnienia intymności osobom uczestniczącym w zabawie, wszystkie okna zostaną przesłonięte – mówi prezes Aquaparku Fala.

Jednym słowem Express najpierw „problem stworzył” publikując zdjęcia i film nagrany zza płotu podczas IVX Nocy Naturystów a teraz nabija sobie statystyki „dbając o intymność”… Oczywiście zupełnie przypadkiem artykuł okraszony jest zdjęciami „z drzewa” z poprzedniej NN. Żenada

Wiadomość o „przysłoniętych oknach” tylko na pierwszy rzut oka wydaje się „pozytywna”. W/g mnie wcale tak nie jest bo zamiast iść w kierunku normalności i „przywyknięcia” znowu tworzy się mit, że na Fali dzieją się, rzeczy które trzeba ukrywać przed „zdrowym społeczeństwem”. Mimo wszystko to chyba jednak sukces fanatyków religijnych z Frondy.