Sierpień 2007

Wewnętrzna zjeżdżalnia.Wewnętrzna zjeżdżalnia.Wewnętrzna zjeżdżalnia.Wewnętrzna zjeżdżalnia.Basem ze sztuczną falą.Basem ze sztuczną falą.Basen rekreacyjny.Basen rekreacyjny.Ogrzewanie podłogowe.Basem ze sztuczną falą.Basen przy pomieszczniu z saunami.Pomieszczenie z saunami.Wnętrze sauny.Basen pływacki.Sztuczna rzeka.Wewnętrzna zjeżdżalnia.Zaplecze gastronomiczne.Kanały wentylacyjne.Piramida z kasami i przebieralniami.Przeszkolny dach???To powstaną kasy i przebieralnie.Kanały wentylacyjne.Kanały wentylacyjne.Tu powstanie basen w którym kończyć się będzie zjeżdzalnia kamikadze.Piramida nad basenem z falą.Trwa budowa basenu zewnętrznego basenu rekreacyjnego.Trwa budowa basenu zewnętrznego basenu rekreacyjnego.Oraz zewnętrznego basenu pływackiego.Piramida nad basenem rekracyjnym.Basen rekreacyjny.Basen rekreacyjny.Brodzik dla dzieci.Upssss, komuś się źle coś zmierzyło???Filtry piaskowe.W tym wykopie w przyszłości powstanie tor bowlingowy.Pod basenem ze sztuczną falą.

2 komentarze do “Sierpień 2007”

  1. Uwielbiam Parki Wodne, a ten projekt brzmi bardzo obiecująco. Bardzo proszę o powiadomienie mnie, kiedy już będzie otwarte. Nie mogę doczekać się już. Jak tylko będzie można skorzystać z tych atrakcji to przyjadę napewno.

  2. mam nadzieje ze palmy tez beda i nie tylko sztuczne,bo sa mrozoodporne np trachycarpus takil i fortunei.zawiadomcie o dokladnej dacie otwarcie.pozdrawiam

Blog na temat największego w Polsce Aquaparku.

%d bloggers like this: