Niemowlęta i karnety na Fali

Niemowlęta i karnety na Fali

Były to dwa przewodnie hasła podczas dzisiejszej konferencji prasowej na w Aquaparku. Punktualnie o godzinie 11:00 p. prezes zapowiedział wprowadzenie dwóch kolejnych pozycji w ofercie:
Pierwszą z nich jest nauka pływania dla niemowląt. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 6 miesięcy to 4 lat. Prowadzone będą w 8 osobowych grupach w środy i czwartki w godzinach 8:00-9:00. Na zajęciach mile widziany jest udział obydwojga rodziców (jedno obowiązkowo). Za cykl spotkań (8 wejść) musimy zapłacić 280 zł. Nie ma obaw o to że któreś z zajęć przepadnie np.z powodu choroby dziecka, gdyż można je wykorzystać w dowolny sposób w przeciągu 3 miesięcy. Więcej szczegółów na stronie internetowej Aquaparku Akademia pływania dla niemowlaków. W przyszłości planowe są również zajęcia gimnastyki w wodzie dla kobiet w ciąży.

Drugim i chyba dla większości z nas ważniejszym newsem jest wprowadzenie 2 godzinnych karnetów na baseny oraz sauny. Sprzedaż karnetów ma rozpocząć się od 1 kwietnia 2009. Cytując za informacją prasową Aquaparku:

Aqua Park Łódź Sp. z o.o. wprowadza do swoich usług kolejny atrakcyjny produkt – karnety na basen oraz karnety na basen i do Świata Saun. Karnety przeznaczone są zarówno dla przedsiębiorstw, jak i osób indywidualnych. Karnety umożliwiają skorzystanie z usług Aquaparku po preferencyjnych cenach. Dzięki zakupowi karnetu na 5,10 lub 20 wejść osoby często odwiedzające Falę, będą mogły zaoszczędzić nawet do 30 % ceny biletów.

5 wejściowy 2 godzinny karnet na baseny kosztuje 120 zł., zamiast 150 zł.,
10 wejściowy 2 godzinny karnet na baseny kosztuje 225 zł., zamiast 300 zł.,
20 wejściowy 2 godzinny karnet na baseny kosztuje 420 zł., zamiast 600 zł.

Natomiast ceny karnetów , upoważniających do wejścia na baseny i do Świata Saun wynoszą:
5 wejściowy 2 godzinny 200 zł. zamiast 250 zł.
10 wejściowy 2 godzinny 375 zł. zamiast 500 zł.
20 wejściowy 2 godzinny 700 zł. zamiast 1000 zł.

Karnety upoważniają do wstępu w dowolny dzień tygodnia, także w weekendy oraz święta i mogą być wykorzystywane odpowiednio przez 30,60, a nawet 90 dni.

Jeśli ktoś chodzi regularnie na Falę to jest to dla niego dobra wiadomość. Na karnet jednorazowo może wejść więcej niż jedna osoba, czyli jeśli np. chodzicie regularnie na sauny ze swoją połówką, możecie zamiast dwóch karnetów 5 wejściowych (w sumie 400zł) kupić jeden 10 wejściowy (375zł) i wykorzystać go „2x po 5 wejść” lub jeśli macie ochotę na towarzystwo więcej niż jednego „współsaunowicza” nawet 10x po 1 wejściu. Im na karnecie więcej wejść tym dłużej jest on ważny. Chyba warto….