Miss Fali 2008 – wybrana!

Miss Fali 2008 - wybrana!

Wybory Miss Fali 2008 mamy już za sobą. Jeśli ktoś z was jeszcze nie zna wyników to przedstawiam je poniżej:

 1. Miss Fali 2008 – Ewelina Kolenda
 2. I vice Miss Fali 2008 – Marta Paczuska
 3. II vice Miss Fali 2008 – Katarzyna Chmiel
 4. Miss publiczności 2008 – Ewelina Kolenda
 5. Miss Internetu 2008 – Wioleta Rychter
 6. Miss Foto 2008 – Katarzyna Chmiel
 7. SMSowa Miss Fali 2008 – Katarzyna Terlecka

Impreza rozpoczęła się o 14:30 (czyli o pół godziny później niż planowano). powodem opóźnienia była kolejka przed kasami jaka powstała tuż przed czternastą. Dziewczyny zaprezentowały się publiczności w trzech odsłonach: ubrane w koszulki z logo Expressu i New Yorkera, kostiumach kąpielowych oraz pokazie tańca synchronicznego w basenie rekreacyjnym. W przerwach mogliśmy podziwiać występy Rudiego Shubertha. Po pokazie w wodzie jury udało się na naradę, a następnie ogłoszono wyniki i wręczono nagrody; główna czerwony Peugeot 107 przypadł w udziale Miss Fali 2008 – Ewelinie Kolęda. Otrzymała ona również tytuł Miss Publiczności. Podwójnie utytułowana została także Katarzyna Chmiel, która otrzymała tytuły II vice Miss oraz Miss Foto. Po ceremonii wręczenia nagród odbył się koncert łódzkiej wokalistki Kasia Nova. Następne wybory już za rok, ale nie rozstajemy się z miskami. Wszystkie dziewczyny otrzymały karnety uprawniające do wejścia na Falę (wliczając w to oczywiście sauny) więc powinniśmy je często w Aquaparku widywać, a uwierzcie mi że naprawdę warto Zdjęcia jak zwykle w galerii!

2 myśli w temacie “Miss Fali 2008 – wybrana!”

 1. W sobotę w saunach nie było zbyt ciekawie. Oprócz tłumu facetów podążających od sauny do sauny za każdym damskim kawałkiem ciała plątała się tam banda młodych ratowników których fala ściągnęła w charakterze modeli na Miss Fala. Chłopaki nie dość, że włazili wszędzie szczelnie okręceni ręcznikami i prowadzili głośno kretyńskie dyskusje jak to „zarobili” 5 dych sprzedając wejściówki które dostali za darmo to jeszcze nie reagowali na zwracane im uwagi ze ręczniki służą do rozłożenia ich w saunach po CAŁYM ciałem (czyli również pod stopami a nie tylko pod tyłkiem).
  Na szczęście byli to ratownicy ściągnięci jednorazowo z innych obiektów. Podczas próby uśmiałem się ze stwierdzenia szefa ratowników: „No chłopaki teraz się postarać i pokażcie, że praca ratownika nie odkorowuje”, potem nie było mi tak już do śmiechu……..
  Apel Piotra również jest jak najbardziej na miejscu: żona poszła z kuzynką na sauny i okazało się ze niezależnie jaką saunę by wybrała (na początku pustą) to po 3 minutach od ich wejścia sauna zapełniała się po brzegi szczelnie okręconymi w ręczniki facetami. PANOWIE trochę opanowania!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.