Fala za dychę

Fala za dychę

Od dziś do 31 mają mamy szansę wejść na Falę w promocyjnej cenie. Jeśli kupisz Gazetę Wyborczą, wytniesz z niej kupon i przyjdziesz na Falę, za 3 godzinny bilet zapłacisz tylko 10 zł!
To brzmi chyba nawet ciekawiej niż poprzednia promocja “kup jeden bilet drugi masz gratis”. “Jedyny haczyk” to fakt, że na każdym kuponie wydrukowana jest data jest on ważny tylko i wyłącznie w dniu w którym został wydrukowany.

5 myśli w temacie “Fala za dychę”

 1. data to nie jedyny myk z tymi kuponami, drugi to cena, mianowicie dla tych co idą tylko na basen faktycznie wychodzi taniej niz wczesniej

  1a opcja z basenem wczesniej dla pary – 35 pln na 3 godz dla 2 osób
  1b opcja z basenem teraz dla pary – 2*10 pln =20 na 3 godz dla 2 osób
  2a opcja z basenam i sauna wczesniej dla pary 35+20= 55 dla pary za basen i saune
  2b opcja z basenem i sauna TERAZ dla pary – (2*10)+(2*20) = 60 dla pary za basen i saune

  niby niewiele ale jednak drożej ale i tak lepiej niż 110 dla pary za basen i saune 😆

 2. Poprzednia promocja zachęcała do odwiedzania fali parami lub dwójkami a ta … nie specjalnie. Bo co za różnica czy przyjdę sam czy z kimś. Poprzednia promocja narzucała sama do odwiedzania Fali większą ilością osób tutaj nie do końca. Ciekawe jak będzie w saunach ❓

 3. Czy kupony są drukowane tylko w Wyborczej wychodzącej w Łodzi czy tez w innych miastach? W jakie dni wychodzi ta Wyborcza? W niedziele z pewnością nie, więc w tym dniu nie ma promocji? Czy jeśli ktoś idzie np. na 4 godziny, to może zrobić dopłatę czy nie może skorzystać z promocji? Czy po wprowadzeniu kuponów frekwencja sie wyraźnie poprawiła?

 4. Kupony drukowane są tylko w lokalnym łódzkim dodatku. W wydaniu sobotnio-niedzielnym jest kupon uprawniający do wejścia w sobotę albo w niedzielę. Cena tak jak w tygodniu 10 zł.

Możliwość komentowania została wyłączona.