Hieny z Dziennika Łódzkiego

Przeczytałem dziś artykuł z Dziennika Łódzkiego n/t następnej edycji Nocy Naturystów i szczerze powiedziawszy ogarnęło mnie przerażenie.
W artykule może nawet i nic bardzo nie rzetelnego nie ma ale tytuł jest już „powalający”: „Nagusy z dziećmi wracają na Falę”. Wow, pokażcie mi inne media które osoby +16 nazywają dziećmi (zwykle jest to już młodzież). A pod tekstem już zaczęły pojawiać się „komentarze”, jak je się czyta to ogarnia mnie przerażenie: co w młodości ktoś tym ludziom zrobił, że teraz mają taką fobie????
Swoją drogą to jakość dziennikarstwa w Polsce przekracza wszelkie granice: jak poprzednia impreza była +18 to w prasie była cisza, teraz jak hieny zwęszyły „świeżą krew” i można „mieć newsa” (nagość + dzieci) to od razu znalazł się chętny „dziennikarz” i skrobnął mamy „artykulik”…. Autor chyba zdaje sobie sprawę co napisał bo nie raczył podpisać tego imieniem i nazwiskiem tylko pseudonimem (jas). Żenada!

3 myśli w temacie “Hieny z Dziennika Łódzkiego”

  1. Niestety hieny z jakichkolwiek mediów piszą nadają czy cokolwiek tam robią TAK JAK SAMI CHCĄ. W ich wiadomościach nie ma ani odrobiny faktów a tylko sensacja. Mam z racji zawodu do czynienia z mediami i staram się nie udzielać żadnych informacji gdyż i tak zostanie z nich wyjęte jedno czy dwa zdania całkowicie nie na temat. Najgorsze jest jednak to, że nasze społeczeństwo to czyta ogląda i co tak jeszcze I W TO WIERZY!!! zgroza.

  2. Nie wiem czy to poszło w Gazecie, czy tylko na net wrzucili, ale niestety tytuł nieco obraźliwy, to tak jak by o dziennikarzach pisać pismaki 🙂 CHoć im by się to należało.
    Pomijam już tytuł ale i sama treść jest taka sklejana no i nieprawdziwa (bo afera z LPR był na 4 Nocy a nie na 5).
    Nigdy nie byłem humanistą, ale zazwyczaj tytuł czy nagłówek ma jakieś swoje odzwierciedlenie w treści , a tu jest tak ze jest krzykliwy tytuł a do tego 2-3 zdania sklecone na kolanie zupełnie od czapy.

    W sumie czytelnik nie wie czy to dobrze czy źle, czy to jakieś zagrożenie. osobiście dla tych 3-4 zdań to by mi sie nie chciało komputera włączyć, bo taki tekst to nawet na minibloga się nie nadaja, a co dopiero do jednej z 3 wiekszych Gazet w Łodzi.
    ZEUNŁA 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.