Miss Fali 2009 – wyniki

16 sierpnia 2009 w Aquaparku odbył się finał wyborów Miss Fali 2009. Niestety nie mogłem w nim uczestniczyć więc przekazuję tylko wiadomości, które znalazłem w sieci (Express, GW, MMLodz).
Miss Fali 2009 została Aleksandra Pietrasiak, 22 letnia łodzianka z Bałut. Otrzymała ona również tytuł Miss Foto. Główną nagroda była dwu tygodniowa wycieczka dla dwóch osób do Izraela.

Pietrasiak Aleksandra - Miss Fali 2009

Pietrasiak Aleksandra – Miss Fali 2009
Wierzbicka Ewa - wicemiss Fali 2009

Wierzbicka Ewa – wicemiss Fali 2009
Matuszewska Magdalena - II wicemiss Fali 2009

Matuszewska Magdalena – II wicemiss Fali 2009

Oprócz niej wyróżnione zostały: Magdalena Matuszewska(21 lat), miss publiczności i druga wicemiss, oraz Ewa Wierzbicka(23 lata), pierwsza wicemiss. Obie wicemiss pochodzą także z Łodzi i co ciekawsze również z Bałut. Nie dysponuję żadnymi zdjęciami z wyborów, miejmy nadzieję, że wkrótce na stronie Aquaparku pojawi się jakaś galeria i będzie ona tak samo obszerna jak galeria z półfinałów.

6 myśli w temacie “Miss Fali 2009 – wyniki”

 1. W tym roku te wybory jakieś takie kryzysowe chyba 🙂
  Mam wrażenie, że rok temu o całych wyborach było jakoś głośniej i nagroda główna chyba bardziej atrakcyjna.
  Nie byłem na wyborach, jakoś wyleciało mi to z głowy ale z relacji w TVP3 odniosłem wrażenie że mniejsza pompa była 🙂

 2. Zaangażowanie pewnie było duże, ze strony załogi no ale …. nie ocenia się po chęciach a po efekcie 🙂
  Co do wycieczki, to taks ię zastanawiam, czy miało jakieś znaczenie że ulubionym krajem naszego prezydenta jest Izrael i w związku z tym że Fala jest teraz we władaniu miasta to wybór wycieczki był przypadkowy czy nie ? 🙂
  Może Urząd Miasta ma jakieś zniżki na trasie Łódź-Izrael ?

  ps nie mogłem się powstrzymać 🙂

 3. Swoją drogą to ktoś nie do końca przemyślał wybór głównej nagrody. Cały zespół Fali się napracował, zorganizował imprezę, a wszyscy (komentarze na forach) nie mówią (piszą) o imprezie i Miss tylko o “dokąd ta wycieczka”, “z jakim przewodnikiem” i “czy w czapce”. Moim zdaniem: strzał w stopę.

 4. raczej powiało tanioscia ale bardziej festynem w ciechocinku dla ciezkich seniorów kogo to mialo zainteresowac ? może tych co mówią akfapark rok temu ambitniej i z klasa razy 5 !boje sie bardzo co sie zmieni na fali na tansze bo tego dnia z 1500 ludzi było na raz co szkodzilo pokazac europejski kurort zamiast biednej łódzkiej fali nie wiem uwielbiam to miejsce za smak jak narazie pozdrawiam

Możliwość komentowania została wyłączona.