Na Andrzejki do Aquaparku?

Na Andrzejki do Aquaparku?

A czemu nie? Nadchodzący weekend zapowiada się w Aquaparku całkiem interesująco:

Andrzejkowe wróżby w Aquaparku Fala!
W niedzielę z okazji Andrzejek od godziny 14:00 będziecie mogli skorzystać z rad WRÓŻKI VIOLI, która będzie udzielała konsultacji wszystkim zainteresowanym:

Czytając z dłoni, rozkładając karty, analizując datę urodzenia, przepowie chętnym przyszłość i podpowie co robić w różnych sytuacjach życiowych.
Andrzejki tradycyjnie zachęcają nas do szukania odpowiedzi na pytania dotyczące naszej przyszłości, miłości, powodzenia w życiu, udanej realizacji naszych celów i zamierzeń. Wróżka Viola, która w ten dzień będzie doradzać w niecodziennej scenerii Aquaparku Fala, to doświadczony astrolog, numerolog i doradca rozwoju osobistego. Jej specjalności to:

  • TAROT- udzieli odpowiedzi na wszystkie dręczące pytania,
  • NUMEROLOGIA – przedstawi portrety numerologiczne, prognozy, analizy partnerskie
  • CHIROMANCJA – wyjaśni, co oznaczają linie, znaki i wzgórza na dłoni
  • MAGIA – zaproponuje rytuały, które pomogą odmienić życie
  • AMULETY,TALIZMANY – indywidualnie dobierze amulet i wykona go

Wróżka będzie udzielać indywidualnych konsultacji w intymnym zakątku pomiędzy basenem sportowym a rekreacyjnym. Konsultacje są bezpłatne!
Wszem i wobec wiadomo jednak, że aby wróżba się spełniła, musi zostać chociaż skromnie opłacona.

Jeśli ktoś nie jest zainteresowany wróżeniem (np. z fusów) – np. tak jak ja może zainteresuje ich:

Wystawa zdjęć “Świat Podwodnych Kolorów”

29 listopada o godzinie 11:30 odbędzie się otwarcie wystawy zdjęć: “Świat Podwodnych Kolorów w obiektywie Michała Mikuły”, która zagości w Hali Głównej Aquaparku Fala Wystawa jest uzupełnieniem zdjęć podwodnych, które pojawiły się na dnie basenów. Teraz w Aquaparku Fala można podziwiać podwodny barwny świat “pod wodą” i “nad wodą”.

Szkoła Nurkowania na Fali
Po otwarciu wystawy, od godziny 13:00 będzie można spróbować swoich sił w nurkowaniu z akwalungiem – dzięki współpracy Aquaparku z Centrum Nurkowym Silent Technical Diving w Łodzi, na terenie obiektu będzie można za darmo poczuć magię podwodnego świata, pływając w profesjonalnym sprzęcie pod okiem doświadczonych instruktorów w basenie sportowym wewnętrznym.Zajęcia szkoły nurkowania będą odbywać się cyklicznie w jeden weekend w miesiącu.

Na koniec coś “branżowego”: w sobotę 28 listopada odbędzie się szkolenie dla Ratowników WOPR pracujących w aquaparkach na terenie całej Polski. Jest to pierwsze tego typu spotkanie w Polsce. Nie bardzo wiem jak to spotkanie okaże się atrakcyjne dla klientów aquaparku ale w/g Aquaparku to jest DUŻE wydarzenie. Cytując p.rzecznik:

Szkolenia, wykłady i prezentacje mają na celu wymianę doświadczeń między szefami służb ratowniczych w aquaparkach w Polsce.
Skonfrontowanie wiedzy i dzielenie się pomysłami oraz sprawdzonymi rozwiązaniami dotyczącymi ratownictwa w obiektach rekreacyjnych jest niezbędne do poprawnego funkcjonowania takich obiektów i organizacji bezpiecznego spędzania czasu wśród atrakcji wodnych.
Miasto Łódź i Aquapark Fala są pionierem w organizacji tego typu przedsięwzięcia i szkolenia na tak szerokim – ogólnopolskim forum autorytetów ratownictwa wodnego. Zajęcia odbywać się będą od 10:00 do 16:00. Weźmie w nich udział około 50 ratowników z aquaparków z całej Polski.
W niedzielę 29 listopada szefowie ratownictwa polskich aquaparków wymienią się doświadczeniami w organizacji bezpiecznej rekreacji w wodzie.
W planie szkolenia są następujące prezentacje:

  • Ratownik Wodny Pływalni w świetle nowych unormowań i propozycji legislacyjnych – Milan Wilhelmi
  • Organizacja pracy służby ratowniczej pływalni Nawa – B.Motylewski
  • Organizacja pracy służby ratowniczej Aquaparku Kraków – M.Machaczka
  • Organizacja pracy służby ratowniczej Aquaparku Wrocław – Adam Warchał
  • Organizacja pracy służby ratowniczej Aquaparku Łódź – Milan Wilhelmi