Ferie na Fali

Ferie na Fali

Jak co roku łódzka Fala przygotowała ofertę „półkolonii na Fali”. Można wykupić turnus 5 lub 10 dniowy ewentualnie pobyt dziecka na pojedyncze dni.

W ramach zajęć proponujemy opiekę instruktora przez 5 dni w tygodniu, już od godziny 7.30 do 17.00 oraz pełne wyżywienie. Na uczestników czekają zajęcia z zakresu nauki i doskonalenia pływania oraz gry i zabawy zespołowe. Ponadto, wszystkim milusińskim zaproponujemy nurkowanie ze sprzętem ABC (fajka, płetwy, maska), a także możliwość zejścia pod wodę z akwalungiem. Zaprosimy dzieci na seanse solankowe do naszej tężni, a chętni będą mieli możliwość poddania się egzaminowi na kartę pływacką WOPR.

Ponadto, jak zawsze na Fali, oprócz dobrej zabawy dbamy również o naukę. Podczas ferii stawiamy nacisk na zajęcia mające na celu przekazanie naszym podopiecznym zasad postępowania w sytuacji zagrożenia. Uczestnicy ferii, ćwicząc na manekinach, zapoznają się z podstawami pierwszej pomocy, ratownictwa wodnego i samoratownictwa, a także nauczą się obsługi defibrylatora AED. W ramach zajęć proponujemy opiekę instruktora przez 5 dni w tygodniu, już od godziny 7.30 do 17.00 oraz pełne wyżywienie. Na uczestników czekają zajęcia z zakresu nauki i doskonalenia pływania oraz gry i zabawy zespołowe. Ponadto, wszystkim milusińskim zaproponujemy nurkowanie ze sprzętem ABC (fajka, płetwy, maska), a także możliwość zejścia pod wodę z akwalungiem. Zaprosimy dzieci na seanse solankowe do naszej tężni, a chętni będą mieli możliwość poddania się egzaminowi na kartę pływacką WOPR.

Ponadto, jak zawsze na Fali, oprócz dobrej zabawy dbamy również o naukę. Podczas ferii stawiamy nacisk na zajęcia mające na celu przekazanie naszym podopiecznym zasad postępowania w sytuacji zagrożenia. Uczestnicy ferii, ćwicząc na manekinach, zapoznają się z podstawami pierwszej pomocy, ratownictwa wodnego i samoratownictwa, a także nauczą się obsługi defibrylatora AED.

Cena 5 dni od poniedziałku do piątku to 490 zł. Cena zawiera:

  • Całodzienny bilet wstępu do Aquaparku dla uczestnika z możliwością korzystania ze wszystkich atrakcji basenowych, seanse w Tężni Solnej. Uczestnik może bez dodatkowej opłaty pozostać na terenie Aquaparku pod opieką rodzica. Rodzic musi opłacić wybrana opcje biletu wstępu.
  • Opiekę instruktora w godzinach 7.30-17.00.
  • Zajęcia nauki-doskonalenia pływania oraz pierwszej pomocy i zajęcia specjalistyczne prowadzone przez instruktorów od godz. 7.30 do godz. 17.00 od poniedziałku do piątku.
  • Śniadania, obiady i podwieczorki.
  • Ubezpieczenie NW uczestnika.

Istnieje możliwość przyprowadzenia uczestnika przed godziną 7.30 oraz pozostawienia pod opieką instruktora po 17.00.
Dostępne Terminy Turnusów:

  • 30.01.2012 – 03.02.2012
  • 06.02.2012 – 10.02.2012