Walentynki na Fali

Walentynki na Fali

W okazji Walentynek (wrr… nie lubię ale skoro „trzeba”) Aquapark przygotował specjalne atrakcje:
Na początek: każda para zapłaci tego dnia przy kasie o 20% mniej za swoje bilety wstępu, kiedy poda przy wejściu hasło:Walentynki na Fali„!

Na terenie basenów w romantyczny nastrój wprowadzą: przygaszone światła oraz zajęcia w wodzie dla Par, natomiast Świat Saun będzie nas kusił aromatycznymi ceremoniami dla ciała, które pozwolą na zrelaksowanie się w niezwykłej atmosferze. Wszystko to uświetni płynąca z głośników romantyczna muzyka i zapach orientalnych świec.

Program walentynek przedstawia się następująco:

W Świecie Saun w godzinach:
14:00, 15:30, 17:00 i 18:30 poprowadzone zostaną specjalne ceremonie aromatyczne dla ciała czyli popularne „naparzania” (aufgussy), połączone z degustacją owocowych herbat; prowadził je będzie Maciek (Bywalec, Saunamajster) z forum NNS. Wszyscy, którzy go już znają wiedzą, że warto. Jeśli ktoś go nie zna to ma szansę poznać na Nocy Naturystów.
Rodzice, którzy chcieliby uczestniczyć w aufgussa na saunach o godzinie 17:00 będą mogli zostawić swoje pociechy pod okiem instruktorów na basenach; zorganizowane zostaną dla nich zajęcia AquaFunu.
Natomiast o godzinie 16:00 i 18:00 zostaną poprowadzone zajęcia AquaAerobicu oraz konkursy sportowe i zręcznościowe dla Par.