No i po Nocy Naturystów – trochę statystyki.

Dostałem trochę danych „statystycznych” pochodzących z ankiet jakie były wypełniane Nocy Naturystów:

  • W imprezie wzięły udział 264 osoby (czyli jakieś 60-70 osób mniej niż na poprzedniej edycji).
  • 108 osób wypełniło ankietę (mało moim zdaniem!!!)
  • 49% uczestników pochodziło z Łodzi, 51% było przyjezdnych (czyli jednak zima dała się we znaki bo zwykle przyjezdnych bywało trochę więcej)
  • 84% stanowiły pary, reszta ankietowych przyjechała „w więcej osób”
  • Co do zmian: 33% oczekuje wcześniejszego rozpoczęcia imprezy, 28% dyskoteki, 20% wyborów Miss i Mistera

3 myśli w temacie “No i po Nocy Naturystów – trochę statystyki.”

  1. Ilość wypełnionych ankiet świadczy o tym ile było osób z Naszych, powiązanych z forami na których prosiliśmy o wypełnienie ankiety. można więc przyjąć, że około 150 osób pochodzi z „łapanki”. Zwiększenie stosunku osób nowych do stałych bywalców NN – świadczy o niezadowoleniu chyba z wprowadzanych zmian. Warto wspomnieć, że w ankiecie poza znanymi już pytaniami, chyba celowo nie pojawiło się pytanie o zmianę regulaminu w punkcie +18. Trzeba sobie było taką pozycję dopisać samemu. A więc tak w domyśle, organizatorowi nie zależało na poznaniu zdania na ten temat…

    Zresztą zdanie organizatora jest już mi znane i choć byłoby miło być zaskoczonym to już wiem, że VI edycja nie przyniesie zmian dla rodzin naturystycznych.

  2. Z tego co wiem 😉 Aquaparku myśli już o organizacji kolejnej Nocy Naturystów, rozważana jest połowa kwietnia. Jakieś zmiany w regulaminie być może się pojawią ale nie sądzę, żeby zapis +18 został RADYKALNIE zmieniony. Planowane są dodatkowe atrakcje. Wszystkie powyższe informacje są BARDZO ale to BARDZO nieoficjalne i zastrzegam, że nie należy na ich podstawie czynić żadnych planów ani założeń.

Możliwość komentowania jest wyłączona.