Szósta Noc Naturystów na Fali

Szósta Noc Naturystów na Fali

VI Noc Naturystów zaplanowano na 24 kwietnia 2010 r. (sobota) rozpocznie się o godzinie 21:15 i potrwa do 01:00 w nocy.
W programie tego cyklicznego już wydarzenia jak zwykle przewidziano:
zajęcia AquaAerobiku, stacja z nurkowaniem i skuterami wodnymi oraz gry i zabawy sportowe; na saunach zaś naparzania organizować będzie „Saunamajster” – Maciek, tradycyjnie już połączone z degustacja owocowych herbat i egzotycznych owoców. Odbędzie się również druga edycja Malowania Ciała i wybór Miss Kolorów VI Edycji Nocy Naturystów! Na prośbę wielu uczestników poprzednich imprez zorganizowana zostanie dyskoteka.
Nowością jest możliwość uczestniczenia w imprezie rodziców wraz ze swoimi dziećmi mającymi ukończone 16 lat. W tym celu oboje rodziców uczestniczących w imprezie powinno wyrazić pisemną zgodę na uczestniczenie ich dziecka w imprezie. Formularz zgody dostępny będzie w kasie Aquaparku przed imprezą oraz do pobrania na stronie internetowej w formie dokumentu do wydruku i odręcznego wypełnienia. Wiek dziecka będzie każdorazowo weryfikowany przy kasie Aquaparku na podstawie ważnej legitymacji szkolnej. Zatem konieczne jest zabranie jej ze sobą i okazanie na miejscu.
Jak dotychczas uczestnicy imprezy będą także mieli możliwość skorzystania z masaży i zabiegów Spa & Wellness (po uprzedniej rezerwacji).
Rezerwacji masaży i zabiegów w Spa & Wellness należy dokonywać do 15 kwietnia 2010 r. pod numerem telefonu: 042 630 50 65.
Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wykupienie biletu wstępu i stosowanie się do zasad panujących wśród naturystów oraz stosowanie się do regulaminu imprezy oraz regulaminu Aquaparku. Impreza jest skierowana do osób pełnoletnich, par oraz małżeństw oraz dla ich dzieci mających ukończone 16 lat. Na imprezie mogą pojawić się „single” pod warunkiem, że są oni znani innym uczestnikom i przynajmniej dwie osoby uczestniczące w imprezie za nich zaświadczą w formie pisemnej (kolejna nowość) na formularzu dostępnym do pobrania na stronie internetowej oraz w kasie Aquaparku.

Program Szóstej Nocy Naturystów

Zajęcia na Hali Basenowej:
21:30 – Gry i zabawy zespołowe na basenie sportowym
22:00 – Nurkowanie i inne podwodne przygody
22:30 – AquaAerobik
23:30 – Malowanie ciała
00:00 – Wybory Miss Kolorów
00:45 – Piętnaście minut dla fotografów – w wyznaczonym przez organizatorów miejscu

Dyskoteka odbywać się będzie w godzinach 22:00 – 0:30 z przerwą na wybory Miss Kolorów!

Atrakcje w Świecie Saun:
22:00 – 1:00 Sesje aromaterapeutyczne w saunach: owocowe, leśne, miętowe, ziołowe

Podobnie jak przy poprzednich imprezach zakazane jest używanie aparatów fotograficznych i innych urządzeń rejestrujących, na terenie Aquaparku obowiązuje również całkowity zakaz spożywania alkoholu. Osoby znajdujące się pod jego wpływem będą usuwane z imprezy.

Niestety zmianie uległy również ceny uczestnictwa w imprezie:

Cena promocyjna biletu wstępu dla osoby dorosłej to 65 zł (hala basenowa + Świat Saun). Warunkiem skorzystania z promocji jest wpłata pieniędzy na konto Aquaparku do 15 kwietnia włącznie. Po tym terminie cena biletu wynosić będzie 75 zł.

Ceny biletów dla dzieci powyżej 16 roku życia, a nie mające jeszcze ukończonych 18 lat to: 45 zł (hala basenowa + Świat Saun) w cenie promocyjnej przy wpłacie do 15.04.2010 włącznie. Po tym terminie cena biletu wstępu dla takich osób wynosić będzie 55 zł.

Bilety łączone całodniowe + Noc Naturystów:
Za dopłatą do biletu całodniowego łączonego basen + Świat Saun (73 zł/ os dorosłą) wynoszącą 25 zł/ os, możliwe jest zakupienie w dniu imprezy w kasie Aquaparku całodniowego biletu upoważniającego do wejścia do Aquaparku (baseny + Świat Saun) już od godziny 09:00 i pozostanie na VI Nocy Naturystów Łączny koszt takiego biletu to: 73 zł + 25 zł = 98 zł/ os. Analogiczna cena dla dzieci w wieku powyżej 16 lat, lecz nie mających ukończonych 18 lat to 42 zł (za bilet całodniowy basenowy – bez saun) + 25 zł dopłaty za pozostanie na Nocy Naturystów, łącznie daje to kwotę 67 zł/os.
Nie ma możliwości zakupienia biletów łączonych na zasadzie przedpłaty na konto. Bilety takie kupić można jedynie w dniu imprezy w kasie Aquaparku.

Aby skorzystać z promocyjnej oferty i wcześniej zarezerwować bilety wstępu należy przesłać emaili na adres: impreza@aquapark.lodz.pl zawierający:

  • imiona i nazwiska osób, dla których chcecie Państwo zakupić bilety,
  • zeskanowane lub wygenerowane elektronicznie potwierdzenie wykonania przelewu na konto:

Aqua Park Łódź Sp z o.o.
Al. Unii Lubelskiej 4, 94-208 Łódź
WBK Bank Zachodni, Numer konta: 76 1090 1304 0000 0001 0874 1932

Uwaga:

  • w tytule przelewu należy KONIECZNIE podać imiona i nazwiska osób, za które dokonywana jest wpłata!
  • akceptowane będą jedynie cyfrowe potwierdzenia w postaci załączników do e-maila w formie plików .jpg, .pdf oraz .bmp (inne formy potwierdzenia nie będą akceptowane)
  • w przypadku niemożliwości zeskanowania, lub wygenerowania wydruku potwierdzenia dokonania przelewu proszę wykonać przelew w terminie odpowiednio wcześniejszym umożliwiającym zweryfikowanie przed 15.04.2010, że Państwa przelew został zaksięgowany na koncie Aquaparku

W mailu zwrotnym otrzymacie zasady uczestnictwa oraz imienne numerowane zaproszenie na imprezę, którego okazanie będzie uprawniało do wejścia na Noc Naturystów.

Ze względów logistycznych Aquapark nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej liczby ręczników do wypożyczenia w saunach, w związku z tym ręczniki na imprezie NIE BĘDĄ wypożyczane.