V Noc Naturystów w Aquaparku

V Noc Naturystów w Aquaparku

W wrześniu po „zakończonych brakiem sukcesu” negocjacjach Adama n/t organizacji następnej Nocy Naturystów ogłosiłem na blogu ankietę w której pytałem czy jesteście zainteresowani imprezą naturystyczną bez udziału dzieci. Ponieważ, wyniki były dość jednoznaczne, a liczba głosujących na TAK przekroczyła magiczna liczbę 200 osób postanowiłem spełnić swoją obietnicę i podjąłem próbę przekonania Fali do kontynuowania tych imprez. Próba była udana wiec z przyjemnością mogę Wam zakomunikować, że:

Piąta Noc Naturystów na Fali odbędzie się 13 lutego 2010
Impreza rozpocznie się o godzinie 21:15 i potrwa do 01:00 w nocy, jedyna poważną zmianą w stosunku do poprzednich imprez jest warunek pełnoletności uczestników.

W programie jak zwykle przewidziano sporo atrakcji:
Zajęcia AquaAerobiku, stacja z nurkowaniem i skuterami wodnymi oraz gry i zabawy sportowe a w Świecie Saun tradycyjnie odbywać się będą aromatyczne naparzania i degustacja owocowych herbat i egzotycznych owoców.
Jednak największą tegoroczną niespodzianką będzie konkurs malowania ciała i wybory Miss Kolorów!

Początek imprezy przewidziany jest na godzinę 21:15 i potrwa ona do 01:00, plan imprezy przedstawia się następująco:

Zajęcia na Hali Basenowej
21:30 – Gry i zabawy zespołowe na basenie sportowym
22:00 – Nurkowanie i wyścigi skuterami wodnymi
22:30 – AquaAerobik
23:30 – Malowanie ciała
00:00 – Wybory Miss Kolorów
00:45 – Piętnaście minut dla fotografów – w wyznaczonym przez organizatorów miejscu

Atrakcje w Świecie Saun
22:00 – 1:00 Sesje aromaterapeutyczne w saunach: owocowe, leśne, miętowe, ziołowe (po każdej z sesji Goście otrzymają herbaty smakowe oraz poczęstunek w postaci różnorodnych, egzotycznych owoców).

W czasie imprezy czynne będzie SPA&Wellness: rezerwacji masaży i zabiegów należy dokonywać do 8 lutego 2010 r. pod numerem telefonu: 042 630 50 65.

Podobnie jak przy poprzednich imprezach zakazane jest używanie aparatów fotograficznych i innych urządzeń rejestrujących (wyjątkiem jest ostatnie 15 minut imprezy).

Przypominam, że na terenie Aquaparku obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i w/g zapewnień Dyrekcji osoby znajdujące się pod jego wpływem będą bezwarunkowo usuwane z imprezy.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wykupienie biletu wstępu i stosowanie się do zasad panujących wśród naturystów. Impreza jest skierowana do osób pełnoletnich, par oraz małżeństw. Na imprezie mogą pojawić się „single” pod warunkiem, że są oni znani innym uczestnikom i przynajmniej dwie osoby uczestniczące w imprezie za nich zaświadczą.

Koszt uczestnictwa w Nocy Naturystów wynosi 70zł od osoby. Do 8 lutego istnieje możliwość nabycia biletów w „promocyjnej cenie” 65zł, warunkiem skorzystania z promocji jest wysłanie maila na adres: impreza@aquapark.lodz.pl zawierającego imiona i nazwiska zgłaszanych uczestników oraz zeskanowane potwierdzenie dokonania przelewu na konto Aquaparku (w tytule przelewu trzeba koniecznie podać imiona i nazwiska osób za które dokonywana jest wpłata).
Numer rachunku bankowego Aquaparku to:

76 1090 1304 0000 0001 0874 1932

Po uiszczeniu opłaty otrzymacie maila zwrotnego z imiennym zaproszeniem upoważniającym do uczestnictwa w imprezie.
Jeżeli planujecie przyjechać wcześniej istnieje możliwość, kupienia bilet łączonego upoważniającego do całodniowego pobytu w Aquaparku (basen i sauny) oraz pozostania na Nocy Naturystów w cenie 93 zł (73zł bilet całodniowy + 20zł dopłaty do NN).
Regulamin imprezy oraz więcej informacji dostępne są na stronie Aquaparku.

10 myśli w temacie “V Noc Naturystów w Aquaparku”

 1. Zmienić go nie można, a poza tym co jest złego „w początku łódzkich ferii”???
  Biorąc pod uwagę, że impreza jest ogólnopolska to zawsze trafimy w początek/środek/koniec jakiś ferii.

 2. Niektórzy wyjeżdżają w tym terminie i nie będę mieli okazji do udziału w imprezie. Np. w 1-szy weekend marca nikt nie ma ferii.

 3. Za to w pierwszy weekend marca „jest już post”. Mnie nie bardzo, ale niektórym to przeszkadza. Już widzę te nagłówki: „bezwstydna impreza i to zaraz na początku Postu”.
  „pabian71”: przy „imprezie masowej” nigdy nie ma dobrego terminu, zawsze komuś będzie nie pasowało. Jeżeli b. chcesz uczestniczyć przełóż wyjazd albo wyjedź w niedzielę.

 4. W regulaminie wyczytałem, że organizator ma prawo odwołać lub skrócić imprezę. nie ma słowa o tym kiedy może to zrobić i co się stanie z wpłaconymi zaliczkami czy kupionymi biletami. Nie wierzę w to by „fali” zależało na tym by nabijać nas w butelkę, ale jest to co najmniej krzywdzący zapis. Bo na przykład początek imprezy 21.15 koniec 22.00 i nic nie poradzimy, będziemy musieli grzecznie opuścić obiekt. W przyszłości należy staranniej przygotować regulamin by nikt nie miał wątpliwości lub podejrzeń.

 5. @seler w poprzednich regulaminach chyba było info o zwrocie kasy. Ale serio wierzysz w to że Fala strzeli sobie w stopę, zbierze od nas kasę i po 20 minutach nas wyprosi? Wiele przekrętów widziałem, ale taka akcja byłaby PR-owym i marketingowym samobójstwem. Media nie zostawiły by suchej nitki na Fali, a i larum by się na forach naturystycznych podniosło.
  Ja już widzę te leady Fala puściła golasów bez skarpetek 🙂
  Także brak takiego zapisu w mojej ocenie to zwykłe niedopatrzenie – nie upatrywałbym celowego działania.

Możliwość komentowania jest wyłączona.