Saunowe środy dla kobiet – koniec???

W szatni na saunach w Aquaparku można przeczytać interesujące “ogłoszenie” Prezesa Aquaparku. Jest to jego apel
do kobiet o podniesienie frekwencji w środy, gdyż w przeciwnym razie będzie on zmuszony do rezygnacji z “środowych saun dla Pań”. Mnie na usta ciśnie się słowo: nareszcie. Od początku uważałem ten pomysł za mało trafiony, ale to przecież nie ja jestem prezesem więc nie mnie o tym decydować. Jak widać życie dość brutalnie zweryfikowało ten pomysł. Polecam lekturę tego tekstu, bo moim zdaniem jest arcyciekawy. Poniżej przytaczam go w całości. Przepisałem go z dość słabej jakości zdjęcia jakie pojawiło się na forum NNS – nie udało mi się od Aquaparku uzyskać go w formie elektronicznej . Starałem się zachować oryginalną formę i treść .

DROGIE PANIE

WYCHODZĄC NAPRZECIW WASZYM OCZEKIWANIOM I ZGŁASZANYM POSTULATOM WPROWADZIŁEM OD DNIA 8 MARCA BIEŻĄCEGO ROKU REGULAMIN „ŚWIAT SAUN” NA MOCY, KTÓREGO KAŻDA ŚRODA JEST DNIEM WYŁĄCZONYM Z OBECNOŚCI MĘŻCZYZN.
TEN KROK MIAŁ NA CELU PRZYBLIŻENIE WAM WYJĄTKOWEGO KLIMATU ŚWIATA SAUN I MOŻLIOWŚCI KORZYSTANIA Z NIEGO BEZ KRĘPUJĄCEJ DLA NIEKTÓRYCH Z WAS OBECNOŚCI MĘŻCZYZN.
W ZWIĄZKU Z WPROWADZONĄ W TEN SPOSÓB ZASADĄ SPOTKAŁEM SIE Z NEGATYWNĄ REAKCJĄ MĘŻCZYZN, KTÓRZY TWIERDZĄ, ŻE SĄ W TYEN SPOSÓB DYSKRYMINOWANI.
TEN ARGUMENT JESTEM W STANIE OBRONIĆ, NATOMIAST FAKTEM JEST, ŻE ZAINTERESOWANIE ŚWIATEM KOBIET W ŚRODY ZDECYDOWANIE ODBIEGA OD POZOSTAŁYCH DNI TYGODNIA. POWODUJE TO ISTOTNE POGORSZENIE EFEKTYWNOŚCI DZIAŁANIA AQUA PARKU NA CO NIE MOGĘ POZWOLIĆ.
PONIEWAŻ NASZA SYTUACJA FINANSOWA NIE JEST NAJLEPSZA ZMUSZONY JESTEM DO PODJĘCIA ZDECYDOWANYCH KROKÓW W CELU JEJ POPRAWY.
BIORĄC POWYŻSZE POD UWAGĘ PRAGNĘ POINFORMOWAĆ, ŻE O ILE FREKWENCJA W ŚRODY NIE ULEGNIE ZDECYDOWANEJ POPRAWIE ZMUSZONY BĘDĘ DO PODJĘCIA KROKÓW OGRANICZAJĄCYCH LUB WRĘCZ LIKWIDUJĄCYCH KOBIECE ŚRODY W ŚWIECIE SAUN. OCZEKIWANY POZIOM FREKWENCJI TO 80-100 OSÓB NA DZIEŃ CO STANOWI 50% FREKWENCJI W POZOSTAŁE DNI TYGODNIA.
DECYZJA W TYM ZAKRESIE BĘDZIE PODJĘTA W DNIU 15 PAŹDZIERNIKA BIEŻĄCEGO ROKU.
O ILE JESTEŚCIE PANIE ZAINTERESOWANE POZOSTAWIENIEM DOTYCHCZASOWYCH ZASAD KORZYSTANIA ZE ŚWIATA SAUN, UPRZEJMIE PROSZĘ O PROPAGOWANIE TEGO MIEJSCA WŚRÓD SWOICH PRZYJACIÓŁEK KOLEŻANEK I ZNAJOMYCH.
ZE SWOJEJ STRONY PODJĄŁEM DZIAŁANIA INFORMUJĄCE W SPOCIE REKLAMOWYM TVP3 O ŚRODACH W ŚWIECIE SAUN WYŁĄCZNIE DLA KOBIET.

Z POWAŻANIEM

Sławomir Antos
Prezes zarządu Aquapark Fala

3 myśli w temacie “Saunowe środy dla kobiet – koniec???”

  1. To niby jest tak dobrze że argument ekonomiczny ( zastrzyk kasy od golasów nie jest potrzebny) nie gra roli przy organizacji Nocy Naturystów. A tu się okazuje że sytuacja finansowa” nie jest najlepsza” i trzeba dodatkowo motywować przedstawicielki płci pięknej. Trochę nie rozumiem zachowania prezesa, no ale cóż …. To się jakoś nazywa (dwulicowość ?)

  2. podobnie jak w przypadku nocy naturystów tak i w tym można stwierdzić, że coś we wnętrzu głowy prezesa się źle dzieje.
    jeśli w środy jest mało kobiet i klientów to niech zrobią ankietę który dzień tygodnia by im najbardziej odpowiadał (prócz piątków, sobót i niedziel – tutaj mnie odpowiada 😉 można również wśród innych osób korzystających z sauny taką ankietę zrobić. jeśli Prezes z góry zakłada, że należy dzień dla kobiet zlikwidować, bez pytania o naszą (klienta zgodę) to może zróbmy palantowi bojkot przez jeden miesiąc i w jeden dzień w tygoniu w ogóle nie chodźmy do sauny. np w listopadzie, ustalmy, który ma to być dzień, zróbmy akcję informacyjną podczas pobytu na saunach i może wtedy zmieni się to idiotyczne podejście do klienta, dzięki któremu Prezes ma ciepłą posadkę…

Możliwość komentowania została wyłączona.