Noc naturystów – szczegóły

Jeżeli ktoś z Was wybiera się na „Noc Naturystów” poniżej znajdziecie trochę informacji organizacyjnych

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie Nocą Naturystów organizowaną przez Aquapark FALA Łódź. Bardzo się cieszymy, że spodobał się Państwu pomysł na zorganizowanie takiej imprezy w naszym obiekcie.

Dla przypomnienia kilka informacji o imprezie:

Data: 7 czerwca 2008 (sobota)
* Miejsce: Aquapark FALA Łódź, Al. Unii Lubelskiej 4
* Czas trwania: 22:00 – 1:00
* Rejestracja uczestników: rozpocznie się około godziny 21:30. Przy recepcji wszyscy uczestnicy Nocy Naturystów po okazaniu indywidualnego kodu identyfikacyjnego otrzymają bransoletki, dzięki którym będą mogli poruszać się po obiekcie. O godzinie 22:00 po opuszczeniu basenów przez „tekstylnych” zostaną Państwo wpuszczeni do szatni Tym samym Noc Naturystów zostanie oficjalnie rozpoczęta. Ci z Państwa, którzy będą chcieli odwiedzić nas wcześniej (przed 22:00) będą mieli możliwość dopłacenia 10 zł (dopłata do biletu całodniowego). Jeśli zdecydują się Państwo na bilet całodzienny prosimy o pozostawienie swojego imienia i nazwiska przy zakupie biletu i powiadomieniu recepcjonistek o tym, że są Państwo uczestnikami Nocy Naturystów. O godzinie 22:00 zaprosimy Państwa do „mokrej restauracji”, tam sprawdzona zostanie lista, dzięki której uzyskacie Państwo możliwość pozostania na imprezie.
* Atrakcje: AquaAerobic, AquaFun, Restauracja „Na Fali”, Świat Saun i Świat Masaży (po wcześniejszej rezerwacji)
* Mamy nadzieję, że impreza spełni Państwa oczekiwania. Pierwsza Noc Naturystów jest dla nas wyzwaniem i chcielibyśmy, aby ta tradycja wróciła na stałe do kalendarza wydarzeń naszego obiektu.
W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Aquapark FALA Łódź