VII Noc Naturystów – szczegóły

VII Noc Naturystów - szczegóły

Poniżej trochę szczegółów n/t VII Nocy Naturystów zaczerpniętych ze strony Aquaparku:
Impreza zaplanowana jest na 23 października 2010 r. (sobota), rozpocznie się o godzinie 21:15 i potrwa do 01:00 w nocy. Na początek wrzucę ceny bo to dość istotna część zabawy:
Ceny promocyjne, rezerwacje, bilety łączone na cały dzień + Noc Naturystów
Cena promocyjna biletu wstępu dla osoby dorosłej to 65 zł (hala basenowa + Świat Saun). Warunkiem skorzystania z promocji jest wpłata pieniędzy na konto Aquaparku do 15 października włącznie. Po tym terminie cena biletu wynosić będzie 75 zł.
Ceny biletów dla dzieci powyżej 16 roku życia, a nie mające jeszcze ukończonych 18 lat to: 45 zł (hala basenowa + Świat Saun) w cenie promocyjnej przy wpłacie do 15.10.2010 włącznie. Po tym terminie cena biletu wstępu dla takich osób wynosić będzie 55 zł.
Aby skorzystać z promocyjnej oferty i wcześniej zarezerwować bilety wstępu należy przesyłać mail na adres impreza@aquapark.lodz.pl zawierających:

  • imiona i nazwiska osób, dla których chcecie zakupić bilety,
  • zeskanowane lub wygenerowane elektronicznie potwierdzenie wykonania przelewu na konto:

Aqua Park Łódź Sp z o.o.
Al. Unii Lubelskiej 4, 94-208 Łódź
WBK Bank Zachodni, Numer konta: 76 1090 1304 0000 0001 0874 1932

Uwaga:

  • w tytule przelewu należy KONIECZNIE podać imiona i nazwiska osób, za które dokonywana jest wpłata!
  • akceptowane będą jedynie cyfrowe potwierdzenia w postaci załączników do e-maila w formie plików .jpg, .pdf oraz .bmp


W mailu zwrotnym otrzymacie zasady uczestnictwa oraz imienne numerowane zaproszenie na imprezę, którego okazanie będzie uprawniało do wejścia na Noc Naturystów.

Bilety łączone całodniowe + Noc Naturystów
Za dopłatą do biletu całodniowego łączonego basen + Świat Saun (85 zł/ os. dorosłą) wynoszącą 25 zł/ os, możliwe jest zakupienie w dniu imprezy w kasie Aquaparku całodniowego biletu upoważniającego do wejścia do Aquaparku (baseny + Świat Saun) już od godziny 09:00 i pozostanie na VII Nocy Naturystów Łączny koszt takiego biletu to: 85 zł + 25 zł = 110 zł/os.
Analogiczna cena dla dzieci w wieku powyżej 16 lat, lecz nie mających ukończonych 18 lat to 50 zł (za bilet całodniowy basenowy – bez saun) + 25 zł dopłaty za pozostanie na Nocy Naturystów, łącznie 75 zł/os.
Nie ma możliwości zakupienia biletów łączonych na zasadzie przedpłaty na konto. Bilety takie kupić można jedynie w dniu imprezy w kasie Aquaparku.

W programie przewidziano: zajęcia AquaAerobiku, nurkowanie, gry i zabawy sportowe, obędzie się również trzecia edycja Malowania Ciała i wybór Miss Kolorów VII Edycji Nocy Naturystów! Zupełną nowością będzie specjalny program taneczny dla wszystkich: zabawa w rytm muzyki połączona z kursem i zajęciami tanecznymi w wodzie (nie bardzo wiem jak można tańczyć w wodzie ale może komuś się to spodoba).
W Świecie Sauna tradycyjnie szaleć będzie Maciek – Saunamajster z Warszawy w planach są aromatyczne naparzania i degustacja owocowych herbat i egzotycznych owoców (czyli “tradycyjnie i bez zmian” – w sumie bardzo dobrze po co zmieniać coś co dobrze działa).
Podobnie, jak na poprzedniej edycji Nocy Naturystów możliwość uczestniczenia w imprezie rodziców wraz ze swoimi dziećmi mającymi ukończone 16 lat. W tym celu oboje rodziców uczestniczących w imprezie powinno wyrazić pisemną zgodę na uczestniczenie ich dziecka w imprezie. Formularz zgody dostępny będzie w kasie Aquaparku przed imprezą oraz do pobrania na stronie internetowej Aquaparku w formie dokumentu do wydruku i odręcznego wypełnienia.
Reszta “zasad” się nie zmieniła: jak dotychczas uczestnicy imprezy będą także mieli możliwość skorzystania z masaży i zabiegów Spa & Wellness (po uprzedniej rezerwacji). Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wykupienie biletu wstępu i stosowanie się do zasad panujących wśród naturystów oraz stosowanie się do regulaminu imprezy oraz regulaminu Aquaparku. Impreza jest skierowana do osób pełnoletnich, par oraz małżeństw oraz dla ich dzieci mających ukończone 16 lat. Na imprezie mogą pojawić się “single” pod warunkiem, że są oni znani innym uczestnikom i przynajmniej dwie osoby uczestniczące w imprezie za nich zaświadczą w formie pisemnej na formularzu dostępnym do pobrania na stronie internetowej oraz w kasie Aquaparku.

Program Siódmej Nocy Naturystów
Zajęcia na Hali Basenowej

  • 21:30 – Gry i zabawy zespołowe na basenie sportowym
  • 22:00 – Nurkowanie i inne podwodne przygody
  • 22:30 – AquaAerobik
  • 23:30 – Malowanie ciała
  • 00:00 – Wybory Miss Kolorów
  • 00:45 – Piętnaście minut dla fotografów – w wyznaczonym przez organizatorów miejscu

Animacje taneczne odbywać się będą w godzinach 21:15 – 0:30 z przerwą na wybory Miss Kolorów!

Atrakcje w Świecie Saun
22:00 – 1:00 Sesje aromaterapeutyczne w saunach: owocowe, leśne, miętowe, ziołowe

Podczas każdej z sesji Goście otrzymają herbaty smakowe oraz poczęstunek w postaci różnorodnych, egzotycznych owoców.
Rezerwacji masaży i zabiegów w Spa & Wellness należy dokonywać do 16 października 2010 r. pod numerem telefonu: 042 683 44 73.
Podobnie jak przy poprzednich imprezach zakazane jest używanie aparatów fotograficznych i innych urządzeń rejestrujących (z wyjątkiem 15 minut na koniec imprezy w miejscu do tego wyznaczonym).
Na terenie Aquaparku obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu. Osoby znajdujące się pod jego wpływem będą usuwane z imprezy.

Ze względów logistycznych (brak ich wystarczającej liczby) ręczniki na imprezie nie będą wypożyczane