Niższe ceny w Aquaparku – razem taniej!

Niższe ceny w Aquaparku - razem taniej!

Dziś o godz. 13:00 w Aquaparku odbyła się konferencja prasowa. Poza takimi żelaznymi punktami programu jak prezentacja nowego prezesa znalazło się trochę informacji „dla przeciętnego Kowalskiego”.
Usłyszeliśmy to na co chyba wszyscy czekali: od wtorku ceny biletów będą niższe! Na razie obniżka ma charakter „testowy” i oficjalnie nosi nazwę „promocji” ale pokazuje, że nowy zarząd wyciągnął wnioski z błędów starego i stara się je naprawiać. Tak więc na początek spadają ceny biletów które możemy zakupić od poniedziałku do piątku do godziny 15:00 oraz ceny biletów grupowych.
Bilet jednogodzinny w dni powszednie do godziny 15.00 kosztować będzie 12 zamiast dotychczasowych 18, bilet dwugodzinny 20 zamiast 28, zaś trzygodzinny 27 zamiast 35 złotych. Liczy się oczywiście godzina zakupu biletu, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przyjść o 14:59 i kupić bilet na 3 godziny płacąc tylko 27zł.
Ceny biletów grupowych to odpowiednio 10, 14 oraz 17,5 złotych od osoby za 1,2,3 godziny.
Na koniec najfajniejsze bilet zbiorowy może kupić dowolna licząca ponad 15 sztuk grupa osób, koniec z ograniczeniem, że grupa zorganizowana jest tylko „szkolna”. Nie ma problemu, żeby zebrać grupę znajomych czy sąsiadów i umówić się wspólnie na basen. Może to jest jakiś pomysł?
Zachęcam do dyskusji i umawiania się na forum.

8 myśli w temacie “Niższe ceny w Aquaparku – razem taniej!”

 1. Jeśli prawdą są doniesienia portalu Gazeta.pl i od 1 marca przy wejściu jedynie do Świata Saun nie trzeba będzie płacić za basen to jak dla mnie jest to strzał w dziesiątkę, tak trzymać!

 2. Z moich informacji NA SZCZĘŚCIE nie jest to prawda.
  Pomyśl tylko jeśli wejście do saun było by w ramach tego samego biletu już wyobrażam sobie tłumy małoletnich gnojków wędrujących od sauny do sauny w poszukiwaniu kawałka „gołej babki”. To kompletnie zabiło by sauny, kierownictwo wie to tak samo dobrze i nikomu do głowy takie głupie pomysły nie przychodzą.

 3. Bywa, ja też czasem szybko czytam 😉 , ale zjawisko które opisuje Bilbo, było by końcem Świata Saun w obecnej formie, która może i niedoskonała (zachwiane proporcje płci 😆 ), ale jest i tak zjawiskiem samym w sobie w Łódzkiej szarej codzienności.

  Dlatego też proponowałem już dawniej, dla stałych bywalców (stałych klientów) promocyjne karnety z specjalną ceną, dla pozostałych cena może być normalna tj. zniechęcająca przeciętnego licealistę lub innego małolata szukającego wrażeń.

 4. przepraszam Rey ale Twoja propozycja trąci mi myszką

  „dla stałych bywalców (stałych klientów) promocyjne karnety z specjalną ceną, dla pozostałych cena może być normalna”,

  ja pamietam, choć sam z tego nie korzystałem, KONSUMY, SPECJALNE SKLEPY W CZERWONYCH PAŁACACH- tylko dla wybranych, a może jeszcze talony dla przodujących saunowiczów?, pozdrawiam

 5. @jasiuńcio
  Przecież nie pisałem o ograniczeniu dostępności Karnetów, kupić je w kasie mógł by każdy, a jeśli decyduje się na wejście jednorazowe płaci cenę „normalną”.
  Taki karnet był by ciekawą promocją skierowaną do „stałych bywalców”.

  Ciekawe, że do tej pory nie wyrażano równie świętego oburzenia wobec „Fali” za pobieranie opłat za korzystanie z basenu, od osób które wybierały się tylko na saunę.

  Nie rozumiem również dlaczego krzyczysz, czy moja propozycja jest aż tak oburzająca?? samo porównanie również jest nieeleganckie, sugeruje że ja korzystałem.

  Pozdrawiam

 6. uważam że zarówno propozycja jak i komentarz nie są do końca przemyslane i to jest moja opinia, uwazam polemikę za zakończoną

Możliwość komentowania jest wyłączona.