Noc naturystów – podsumowanie

Noc naturystów za nami czas więc na krótkie podsumowanie. Tak jak było w planach „noc naturystów” trwała od godz 22:00 do 01:00, choć pierwsi chętni pojawili się dużo wcześniej i wykupili całodzienne bilety. W sumie na imprezie było 107 uczestników. Lekki popłoch w szeregach wzbudzili dziennikarze (szczególnie reporterzy TVN), którzy próbowali uzyskać jakieś „sensacyjne wypowiedzi”. Niestety (dla dziennikarzy) okazało się, że w przeciwieństwie do polityków naturyści od „parcia na szkło” bardziej sobie cenią dyskrecje i prywatność.
Uczestnicy „zlotu” zgodnie twierdzą, że impreza była bardzo udana i kategorycznie domagają się jej powtórzenia. Zobaczymy, jutro mam z władzami Aquaparku spotkanie na ten temat ale wstępnie mogę powiedzieć, że kontynuacja jest prawie pewna.
Najwięcej pochwał Aquapark zebrał za sauny w strefie SPA & Wellness, ogólną atmosferę i nastrój jaki został stworzony oraz rygorystyczne trzymanie się regulaminu nie pozwalającego na uczestnictwo singli. Oczywiście było również kilka krytycznych uwag ale dotyczyły one raczej spraw technicznych takich jak późna godzina rozpoczęcia czy niedogodności przy płaceniu w restauracji Fala. Miejmy nadzieję, że organizatorzy wezmą sobie do serca te uwagi i następna impreza będzie już idealna.

4 myśli w temacie “Noc naturystów – podsumowanie”

 1. Zgadzam sie – impreza byla bardzo udana! 🙂
  Bardzo serdecznie dziekuje dyrekcji i organizatorom za pomysl i jej organizacje oraz mam nadzieje, ze nie byla ona pierwsza i zarazem ostatnia 🙂

 2. Krytyczne uwagi są tylko sztukaterią, dodatkiem do nad wyraz pozytywnej opinii na temat całej imprezy, jak i chyba najlepszego aquaparku w Polsce!
  Wyśmienite atrakcje, które zapewnia Fala mogą być nie tylko atrakcją dla nas – naturystów – ale także dla, jak to mówimy „tekstylnych” oraz doskonałym spędzeniem czasu w wolny dzień, czy po pracy. Od trudnych klientów czy wymagającego szefa doskonale uwolni Was relaks we wspaniałej strefie saunowej.

  Wszystkim, którzy nie mieli okazji przełamać swojej wstydliwości podczas pierwszej edycji proponuję wizytę na drugiej – wrześniowej edycji, uważam bowiem, że nie ma lepszego miejsca na rozpoczęcie nagiego wypoczynku jak właśnie podczas tej imprezy. Zarząd i pracownicy zadbali bowiem o bezpieczeństwo, intymność i spokój gości, a to jest naprawdę nieocenione!

  Jak widać reporterzy Expressu poradzili sobie z przygotowaniem szerokiego materiału, czego w przyszłości życzę też dwóm paniom reporterkom, z gazety oraz radia eska. Zabierzcie drogie Panie mężów/chłopaków i zapraszamy do środka 🙂 Choć na tę noc stać się naturystą, poczuć ducha i może wkrótce zaczniemy się spotykać na stałe na polskich plażach „N”.

  Pamiętajcie – naturyzm nie gryzie… 🙂

  Pozdrawiam

 3. Mam potwierdzone informacje od Dyrekcji. Następna impreza na 100% zostanie zorganizowana i prawdopodobnie odbędzie się na przełomie września i października. Na dodatek powiem, że jeśli frekwencja będzie odpowiednia to istnieje spora szansa na to, że w okresie jesienno-zimowo-wiosennym (czyli wtedy gdy naturyści nie mogą wygrzewać różnych części ciała na zewnątrz) to imprezy będą mogły się odbywać cyklicznie co miesiąc!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.