Miss Internetu i SMSowa Miss Fali

Na stronie Aquaparku rozpoczęło się głosowanie na Internetową Miss Fali. Możecie również wybrać SMSową Miss Fali wysyłając SMSa pod numer 7235 o treści falaX, gdzie X jest numerem kandydatki. Numery kandydatek znajdziecie na stronie ze zdjęciami wszystkich kandydatek do tytułu Miss Fali 2008. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie Miss Fali 2008. Zapraszam również do wzięcia udziału w głosowani na blogu na „Najsympatyczniejszą z kandydatek na Miss Fali 2008”.

Przepraszamy, ale nie ma teraz żadnych głosowań.

6 myśli w temacie “Miss Internetu i SMSowa Miss Fali”

  1. Chyba coś nie tak z ta data i godziną (30.08.08 16,oo), jeśli miss internetowa i sms, mają wystąpić w finale który rozpoczyna sie o godz. 14,oo ? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Słuszna uwaga. Oba głosowania kończą się w piątek 29 sierpnia o godz 16:00. Dwie dziewczyny, które wygrają Miss Internetu oraz SMSową Miss Fali wezmą również udział w finale i mają szanse na zdobycie następnego tytułu.

  3. sadzę, że zostanie sprawdzona rzetelność głosowania, bo w ostatnim czsie, jednej z kandydatek w iście lawinowym tempie przybywają tysiące głosów.

Możliwość komentowania jest wyłączona.