Bogusław Mec, zorbing i inne bajery

Zewnętrzna część Aquaparku od ubiegłej soboty jest już dostępna, ale w najbliższy czwartek, warto odwiedzić Aquapark bo na ten dzień zaplanowano „oficjalne otwarcie zewnętrznej części” z czym związane są oczywiście dodatkowe atrakcje: koncert Bogusława Meca, pokazy masażu oraz „wieczorne tańce w blasku błękitnej wody”. Szczegółowy program przedstawia się następująco:
W wyjątkowej scenerii zewnętrznej części Aquaparku o godzinie 18:00 swój recital będzie miał Bogusław Mec, legenda polskiej piosenki, znany z takich utworów jak Jej portret, czy Marianna.
Po raz pierwszy w Łodzi i kraju odbędą się także Wyścigi Zorbingu na Wodzie. Swój udział zapowiedział dyrektor Aquaparku Andrzej Cieślik, w czwartek przekonamy się kto stanie z nim w szranki. Kolejną propozycją na wieczór o godzinie 19:00 jest pokaz egzotycznych masaży w wykonaniu Fala Spa&Wellness oraz pokazy akademii tańca Tube. Zaraz po nich od godziny 20:00 do 22:00 wszyscy goście będą mogli wziąć udział w zabawie pod gołym niebem. Imprezę poprowadzi DJ DoubleU.
Z wszystkich tych atrakcji goście będą mogli skorzystać w cenie zakupionego biletu.

4 myśli w temacie “Bogusław Mec, zorbing i inne bajery”

  1. Kuleczka jest non-stop (to jest już teraz „standardowe wyposażenie Fali”). Na „imprezie” zostaną zorganizowane „Pierwsze w Polsce Zawody w Zorbingu na/w Wodzie”, najlepsi dostaną jakieś nagrody więc pewnie warto przyjść rano i potrenować.

  2. Mała korekta:

    W „normalne dni” kule do zorbingu dostępne są w godzinach 15:00-17:00.
    Dziś będą dostępne od 15:00 do zamknięcia Aquaparku, a pomiędzy 19:00 a 20:00 przeprowadzone będą zawody.

Możliwość komentowania jest wyłączona.