Nowe godziny otwarcia saun na Fali

Nowe godziny otwarcia saun na Fali

Od 2 listopada 2010 na Fali obowiązują nowe godziny działania Świata Saun:

 • od poniedziałku do czwartku – 11:00 – 22:00
 • piątek – 11:00 – 23:30
 • sobota – niedziela (święta) – 9:00 – 22:00

Jedna myśl w temacie “Nowe godziny otwarcia saun na Fali”

 1. Kilka razy u siebie na blogu i w ogólnych dyskusjach w internecie zwracałem uwagę na fakt, że do południa jest mniej ludzi i trzeba by było coś z tym zrobić. Niezupełnie mi o taki efekt chodziło 🙁
  Nie wiem jakie są powody zmiany godzin, jeżeli brak klientów rano (czasem bywałem przed południem – na saunach 6-10 osób) to chyba ja bym zrobił inaczej. To że ludzie nie przychodzą nie znaczy ze nie chcą przyjść. Fala dalej jest mało znana kampanie na tramwajach i w radio niewiele zmieniły. Rozmawiając ze znajomymi bardzo często spotykam ludzi którzy na Fali nie byli ani razu, a prowadzą dość aktywne życie nie stronią od basenów czy innych aktywności sportowych i rekracyjnych. Mimo że nie byli nigdy dalej mają w głowie przekaz że na Fali jest drogo. Tanio nie jest – ale te osoby są tak uprzedzone że raczej się na tej Fali nie pojawią.

  W Łodzi jest sporo młodych ludzi, sporo studentów, pracowników Call Center nie wierzę w to że wszyscy są tak bardzo pruderyjni by nie iść na saunę, wiele z tych grup ma wolne przedpołudnia. czemu ich nie zachęcić do wizyty.

  Zwracałem uwagę że do południa sauny i tak się grzeją (prąd, woda , ogólnie koszta) można by było więc obniżyć cenę by przyszło więcej osób, a tym samym Fala by nie straciłą na tej obniżce. Choćby 50% obniżka ceny powinna skutkować wzrostem zainteresowanych Sam bym zabrał ze sobą kilka osób, bo zupełnie inaczej brzmi zaproszenie chodźmy na saunę, do południa jest prawie za darmo, istnieje duża szansa że taka osoba innym razem przyjdzie też popołudniem i zapłaci normalny bilet (nie zawsze będzie chciała chodzić rano) zabierze znajomych etc.
  Byłaby to szansa na dotarcie i przekonanie osób które jeszcze tam nie były, a tak to Fala zamyka się na tych co i tak już chodzą odcinając sobie szansę.

  Strach pomyśleć co się stanie gdy z raportów wyjdzie im ze najwięcej osób przychodzi między 20 a 23, ograniczą się tylko do 3 godzin działalności.

  Rozumiem potrzebę redukcji kosztów, mam jednak wrażenie że nie zostało zrobione tyle ile można by zrobić by przyciągnąć ludzi również przed południem. A przynajmniej ja tych działań nie widziałem.

Możliwość komentowania została wyłączona.